Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

smoczek PILNIE potrzebny

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cajoj
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam.
"Kretyni" z SM wysypali po okolicy trutkę na szczury, w wyniku czego czwórka malutkich kociaków została bez mamy. Moje dzieci już nieco wyrośnięte, dlatego prośba na forum: może ktoś ma na zbyciu smoczek do nakładania na butelkę? Oczywiście używany, już niepotrzebny? Chwilowo kotki poimy strzykawką, podejżewam, że łatwiej by było smoczkiem.
pozdrawiam, czekam na pw albo GG 4414440
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Niestety nie mam,ale odpowiem Ci,że smoczkiem idzie dużo lepiej niż strzykawką!i jeszcze to,że maluchom nie można dać normalnego mleka,bo zapaskudzą wszystko wkoło-ja dawałam mleko początkowe dla noworodków,po 2-3 tygodniach z domieszką kleiku ryżowego.Powodzenia
Awatar użytkownika
cajoj
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

te moje to mają już prawie miesiąc,więc źle nie jest. Zastanawiałem się, czy stałej karmy im nie podsunąć, ale pani w zoologicznym podpowiedziała żeby poczekać. Chwilowo małżonka zorganizowała jakieś mleko proszkowe, pozostaje zabawa z wlewaniem tego w kotki
Korzystając z okazji - za jakieś 2 tygodnie cztery bobaski będą "na wydaniu" - jakby ktoś był chętny, zapraszam do kontaktu
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

nie zazdroszczę-nasza Godzilla,którą znalazłam w pudle na śmietniku, budziła się w nocy na karmienie ze 2 razy i to tak przez 5-6 tyg zanim załapała jedzenie stałe
Awatar użytkownika
cajoj
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

julik właśnie zaofiarował pomoc. Dzięki za szybką reakcję, teraz tylko czekam na chętnych w sprawie adopcji(za te 2 tygodnie - niech kociaki nie mają za wiele wrażeń na raz).
Awatar użytkownika
cajoj
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

odkopuję temat. Kociaki podrosły, szukają nowych rodzin
kotki idealne nawet dla małych dzieci, chowane przy ludziach, socjalne, inteligentne
chętni proszę o kontakt 660 114 380
strzeliłem parę fotek, do obejrzenia na olx pod linkiem
/oferta/kociaki-CID103-ID6p6TL.html#7823db0b44 (z olx.pl na początku)
ODPOWIEDZ