Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

świeża flądra, tania i smaczna...

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ewentualnie na inny dzień przygotować. Obiad rewelacyjny;)
Oczywiście wszystko wyjdzie w praniu. Wybrałem sobotę, z tego wzgl. że w niedzielę nie idę do prac i będę mógł trochę dłużej posiedzieć z rybką
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A więc jutro widzimy się. powinienem być między 11-a 12.
Znak rozpoznawczy , biały samochód-chłodnia.
Gorąco zapraszam po rybkę.
Mój nr. 663 228 000
Serdecznie zapraszam.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

a gdzie?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Binka pisze:Tempest-mojej koleżanki brat pływa na kutrach i co jakiś czas przywozi dla znajomych eleganckie filety po 18 zł za kg,więc kupuję parę kilo,część robię w occie,trochę zjemy,a resztę zamrażam,bo nie zawsze mam jak jechać do Rumi do rybnego
A dlaczego do Rumi? W Redzie jest niezły rybny na Osiedlu przy Młynie - zaraz przy rondzie.
Wczoraj kupiłam tam świeżą flądrę.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Wiem,że jest,ale mam trochę daleko i mój synek po drodze będzie chciał zaliczyć wszystkie place zabaw,czyli do domu będziemy szli 3 godz-trochę długo jak na rybę Poza tym od lat kupuję w Rumi i nigdy się nie zawiodłam tak jak w rybnym przy Derdowskiego w Redzie
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ups.... parking przy Lidlu...
5zl/kg
Zapraszam
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Podjedź jeszcze w okolice centrum Redy np. koło Polo Marketu.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam.
Dzisiejszy połów to niecałe 30kg.....nie było nawet w czym wybierać.
Pozdrawiam
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

No tak....od kwietnia gadamy o rybach, a "ryby tylko na niby" Nie ma.
Ja już dziękuje panie rybaku. Kupiłem w sklepie, zjadłem i po kłopocie. Nie bede Cie szukał po całej Redzie.
Powodzenia :-0
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Proszę czytać tekst ze zrozumieniem. Za łowienie ryby w kwietniu,dostałbym konkretną karę finansową,do tego doszłoby jeszcze kilka nieprzyjemnych rzeczy dla mnie.
Flądra jest świeżo po tarle i nie każda się nadaje do sprzedaży. Większość z nich jest bardzo chuda. Z tych 30stu kg może pięć wyglądało przyzwoicie,że tak powiem.
Proszę mi uwierzyć, gdyby to ode mnie zależało byłbym już dawno z rybą w okolicy. Niestety jechanie prawie 40km z pięcioma kilogramami jest ekonomicznie nieuzasadnione.
Nie mam zamiaru sprzedawać ryby, która pod słonce jest przezroczysta...nie należę do osób, które za wszelką cenę chcą wszystko sprzedać co złowi, nawet jeśli nie ma tam grama mięsa.
Też liczyłem, na to że się dziś wystartuję,natomiast pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
Mam nadzieję,że smakowała Panu rybka.
Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

kuz48 pisze: Nie mam zamiaru sprzedawać ryby, która pod słonce jest przezroczysta...nie należę do osób, które za wszelką cenę chcą wszystko sprzedać co złowi,
O! i tym mnie Pan przekonał! Widzę, że jest Pan uczciwym sprzedawcą - a takich cenię!
To nie tak jak gościu i jego pracownica w straganie warzywnym przy dawnym Fudżi.. wcisną wszystko - nawet spleśniałe i zgniłe..
Brawo @kuz48!!

PS: Bardzo lubię rybę - ale nigdy w życiu sam nie czyściłem flądry.. - kiedyś Pan pisał o pomocy w tym..
Byłoby to aktualne kiedyśtam...?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Johny ja też nigdy nie czyściłem... do czasu jak zamarzyłem sobie pstrąga z naszej Redzkiej hodowli.... jak kupowałem to nawet nie myślałem by kupić już wypatroszonego.... W domu szok! Ale od czego jest internet Youtube i po 15min patroszyłem jak stary Rybak

Ojciec kiedyś kupił taką flądrę od rybaków, po oczyszczeniu nie było nawet sensu smażyć... ości obciągnięte skóra
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Ale od czego jest internet Youtube i po 15min patroszyłem jak stary Rybak
Wiem wiem.. Wczoraj oglądałem już - ale zawsze chętnie wysłuchałbym wskazówek fachowca!
Niemniej - dzięki za dodanie wiary we własne umiejętności!
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Na miejscu odpowiem na wszystkie pytania:)Czyszczenie flądry jest banalnie proste.
Zapracować na dobre imię jest ciężko,a stracić je można w mgnieniu oka.
Mam znajomego rybaka. Podszedł kiedyś do nich pewien Pan z zamiarem kupna dorsza.Mieli sporo pracy,a On chciał tylko jedną sztukę i dosyć nalegał żeby mu sprzedali. W końcu to zrobili. Dali mu dorsza giganta, oprócz wielkiej głowy miał samą skórę. Ten Pan go wziął. Jak sobie poszedł znajomy ze swoją ekipą z łódki byli bardzo z siebie dumni. Żałosne.
Takich historii znam masę i też wiem,że C ludzie nigdy już nie wracają.
kuz48
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam.
Póki co mam przestój z flądrą, ale.....
Można składać zamówienie na dorsza.
Cena 12zl/kg
Dostawa do domu.
Mój nr 663 228 000
Jutro będę w Redzie na ul Żwirowej, a także na Młynarskiej.
ODPOWIEDZ