Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

opieka nad psiakiem

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

mam takie pytanie,czy byłby ktoś chętny do opieki nad psem 6 letnim w czasie wakacji na ok 5 dni.To jeszcze nic pewnego,ale pytam już tak na zapas,być może wyjedziemy za granicę i nie bardzo możemy go ze sobą zabrać.Szukam osoby lubiącej psy i która by go wzięła do siebie do domu,najlepiej gdzie są duże dzieci lub dorośli, bo nie bardzo jest przyzwyczajony do maluchów.pies oczywiście jest zdrowy,nauczony czystości i nie niszczy niczego w domu.aha jest mały,sięga do kolana dorosłemu człowiekowi :P.A może znacie jakiś dobry sprawdzony i niedrogi hotel dla zwierzaków w okolicy?pozdrawiam :)
shanimenIam
Forumowicz
63 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

http://www.pongo.pl/
bardzo polecam!!!
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W Bojanie jest hotel dla psów,telefon w książce tel.lub znajdż stronę internetową.Prowadzi go facet,który jest psim trenerem i znawcą psiej psychiki.W klinice na Stryjskiej w Gdyni ,też podobno można oddać psa pod opiekę do kilku dni.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne?
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dzięki kochani za adresy telefony ,zawsze to coś od czego można zacząć.a ogłoszenie jak najbardziej aktualne,choć to nic konkretnego,tzn nie wiem czy i kiedy wyjedziemy.Mamy plan wyjechać na ok 5 dni za granice i już się martwię o mojego pupila.jak byś była chętna ,to jak będę znała jakieś konkrety, to odpowiednio wcześniej odezwę się do Ciebie na priv.wolałabym zostawić go u kogoś, kto lubi psy i u nas w Redzie,niż zostawiać w hoteliku :)pozdr.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja może i byłabym chętna, ale wszystko zależy od terminu bo tez nie wiem co będę wtedy robiła. Musiałabym znac termin. Więc ogólnie jestem chętna by pomóc, bo uwielbiam wszystkie psiaki, ale też nie mogę obiecac na 100%
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

rozumiem,jak będę miała jakieś konkrety, to wtedy się odezwę i zapytam.
aszunia75
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam. Ja z miłą chęcią zajęłabym się pieskiem, mam w domu pasa, który lubi inne zwierzęta oraz działkę, na której popołudniami mogłyby pieski biegać. W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy asia707@wp.pl
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

dziękuję za zainteresowanie,jak będę miała już konkretny plan na pewno się odezwę.
Agamtb

13 lat temu

No to ja odświeżę temat...Będę potrzebowała kogoś do zaopiekowania się małą suczką przez jedną dobę, tj. 28-29.05.
Potem jeszcze ze 2 razy w czerwcu i chyba sierpniu, ale to już bardziej odległe tematy :) Toleruje inne zwierzaki, choć gryzonie, itp. może potraktować jak zabawki.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Kurczę. 29 z rana akurat wyjeżdżam na cały dzień, a tak bym się zajęła
ODPOWIEDZ