Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zbiórka plastikowych nakrętek

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Felka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Forumowicze, jestem mamą czteroletniego Nikodema, chorego na MUKOWISCYDOZĘ. Leczenie jest bardzo drogie :( , z własnego budżetu byłoby niemożliwe utrzymanie małego w dobrej kondycji. Chwytam się każdej możliwości zbierania funduszy. Jedną z nich jest zbiórka plastikowych nakrętek. Potrzeba ich baaaaardzo dużo, by uzbierać jakąś sumę. Proszę Was o pomoc, nie wyrzucajcie ich, tylko zbierajcie i dajcie mi znać, odbiorę każdą ilość . Z góry dziękuję.
Poznajcie nas , zapraszam www.nikodem.muko.med.pl
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dobrze będę zbierać i znajomym powiem żeby zbierali,jeżeli to ma pomóc :) swego czasu zbierano w szkole ,ale potem córka mówiła żeby nie przynosić.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

zbierają przynajmniej w SP3 - moje dzieci ostatnio zawiozły siatkę nakrętek, nie pamiętam dokladnie na jaki, ale zbierają też na w określony cel
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

My z mężem zbieramy nakrętki i bardzo się cieszę, że będziemy mogli pomóc Nikodemowi. Jak zbiorę większą ilość to będę się kontaktować:-).
Felka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Tak, w szkołach są zbiórki na określone dzieciaczki bądź cele - również będę szukała szkół, które przyłączą się do akcji dla Nikodema. W Redzie oddawać nakrętki można w Polo Markecie przy ul. Gdańskiej , na przeciwko kas znajomi mają sklep z obrusami i tam można zostawiać nakrętki. Po mleku też mogą być :))
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a jakie nakretki? wszelkie od wszystkiego i kazdej wielkosci?
bo obecnie zbieram tylko od butli 1,5l - taka akcja, ale chetnie oddam co mam i dalej bede zbierac
Felka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Tak nakrętki każdej wielkości od coli, pepsi, "dziubków" od Kubusia Play, nakrętki od mleka !!!!
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

okey, a do kiedy można zanosić tam do polo nakrętki? Narazie mam małą siateczkę, jak będzie więcej to podrzucę :)
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Chciałam jeszcze zapytać odnośnie telefonów- tylko sprawne się liczą? Mam w domu kilka popsutych, z którymi nie ma co zrobić :/
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Inus89 pisze:Chciałam jeszcze zapytać odnośnie telefonów- tylko sprawne się liczą? Mam w domu kilka popsutych, z którymi nie ma co zrobić :/
Ja telefony tu wysłałam :)
http://www.seminarium.org.pl/?p=768
Felka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Do Polo już można nosić, tylko nie pracują tak długo jak spożywka, chyba maksymalnie do 18. Sklep z obrusami :)) Zbieram również telefony, akcja bardzo świeża, może od tygodnia. Telefony sprawne, za które firma skupując przelewa na subkonto syna pieniądze, również jak powyżej trafiają do Krajów Trzeciego Świata, tyle, że pieniądze dostaje Nikodem, a nie Dom Misyjny Św. Wojciecha. Co do telefonów rozwalonych trafiają do recyklingu i za nich pieniędzy nie ma. Jednak przy ogólnej akcji zbieram i takie, ponieważ przy okazji rozgłosu można jeszcze coś dla środowiska zrobić - a firma również je ode mnie zabiera - przyjemne z pożytecznym. Więc telefony również przyjmę w każdej ilości i w każdym stanie technicznym. W Polo również będzie odpowiedni karton :)) Dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy. Nasza akcja nie jest anonimowa, wiec rozgłaszanie bardzooooo mile widziane!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A gdzie można zanieść drukarkę?
Felka
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Z drukarką to już nie wiem, ale jeżeli się dowiem, dam znać !
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Dzieki.
Może jeszcze wie gdzie w okolicy zanosi sie tego typu strzęt?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W Ekodolinie bodajże przyjmują wszelki sprzęt AGD/RTV. Czasem nawet uda się, że po drodze odbiorą - trzebaby zadzwonić i się dopytać.
ODPOWIEDZ