Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Półkolonie w Redzie

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Miki
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Organizuję półkolonie dla dzieci w wieku 7-10lat - angielski, zajęcia artystyczne, zajęcia sportowe - miejsce Reda Ciechocino, 2-10 lipca, 9:00 - 16:30.
Zapraszam. Informacje tel.509550919 :sunny:
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A jakie masz uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności?
Miki
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jestem nauczycielem języka angielskiego, ukończyłam kursy artystyczne. Pasjonuje mnie praca z dziećmi.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Miki pisze:Organizuję półkolonie dla dzieci w wieku 7-10lat - angielski, zajęcia artystyczne, zajęcia sportowe - miejsce Reda Ciechocino, 2-10 lipca, 9:00 - 16:30.
Zapraszam. Informacje tel.509550919 :sunny:
Jak z opłatami? Czy to jest działalność komercyjna, czy wsparta dotacjami z budzetu miasta? Jakie ceny?
Miki
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Niestety bez dotacji..
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

półkolonie za małe pieniądze i z dotacjami,będą organizowane ,zresztą jak co roku od paru ładnych lat przy parafii św. antoniego ; )
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

a czy są też półkolonie dla młodzieży niepełnosprawnej córka ma 17 lat?
jurek87
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Kiedyś parafia WNMP organizowała kolonie dla dzieci i młodzieży również niepełnosprawnej, ale z tego co się orientuję jest to już przeszłość.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ayushi pisze:półkolonie za małe pieniądze i z dotacjami,będą organizowane ,zresztą jak co roku od paru ładnych lat przy parafii św. antoniego ; )
Brawo! To się chwali!
Mam nadzieję, że i pozostałe parafie też organizuja jakieś zajecia dla dzieciaków na wakacje.
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Romek pisze:
Ayushi pisze:półkolonie za małe pieniądze i z dotacjami,będą organizowane ,zresztą jak co roku od paru ładnych lat przy parafii św. antoniego ; )
Brawo! To się chwali!
Mam nadzieję, że i pozostałe parafie też organizuja jakieś zajecia dla dzieciaków na wakacje.

Trudno powiedzieć ,żeby były to zajęcia,bo zazwyczaj są to wycieczki do zoo,kina,ostatnio były zajęcia w Hewenalium,wyjazdy rowerowe,ale nigdy nie było typowych półkolonii na miejscu,przepraszam raz były na sali gimnastycznej w gim 1 ; )
Miki
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

celina1972 pisze:a czy są też półkolonie dla młodzieży niepełnosprawnej córka ma 17 lat?
To są przede wszystkim kolonie dla dzieci od 6 do 10 lat. I wiek jest ograniczeniem :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ