Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Znalazłam młodego psa

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
Zablokowany
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Dzisiaj 10.01 ok. godz. 18, w Redzie na ul. Gdańskiej błąkał się szczeniak, mieszaniec beagla. Zabrałam go do domu, bo by zginął pod kołami samochodów, co chwilę wbiegał na ulicę. W domu mam już psa, który musi chodzić w kagańcu, bo gryzie młodego. Przez weekend mogę go przetrzymać. Później będę musiała zawieźć do schroniska. Pomóżcie mu znaleźć jego dom lub nowy. Tęskni za swoim człowiekiem. W domu nie brudzi i umie chodzić na smyczy. Wesołe, chętne do zabawy psie dziecko.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Naprawdę nikomu nie zaginął ten psiak, może sąsiadom? Musiał mieć dobry dom, bo bardzo tęskni. Nie miał obroży, więc może komuś z podwórka uciekł. Popytajcie znajomych, może ktoś szuka.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Po pieska zgłosił się właściciel
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

ooo jak fajnie,dziś przeczytałam ,że znalazłaś pieska i już właściciel też się znalazł
cieszę się,jednak forum i zdjęcia mają moc
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Właściciel akurat do nas trafił po rozmieszczonych po Redzie ogłoszeniach. Ale potęga Internetu-Facebook'a, jest, bo i Schronisko i Fundacja zajmująca się beaglami, dobrzy ludzie oferujący dom tymczasowy, pomoc, odezwali się, by tylko psiaka nie oddać do schroniska. Także warto pomagać, bo pies prawdopodobnie zostałby zabity na Gdańskiej, jakbyśmy go nie zabrali. Więc naprawdę dobrze jest nieraz przygarnąć błąkającego się psa, poświęcić trochę czasu na ogłoszenia, a dzięki temu może znaleźć dom To nic nie kosztuje, a satysfakcja gwarantowana
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

tak masz rację,wiem coś o tym
Zablokowany