Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nowa inwestycja Semeko - ul. Gdańska

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

natkare - dzięki za info i gratuluje odbioru :) Życzę aby Ci się dobrze mieszkało i żeby wykończeniówka poszła sprawnie bez problemów z pod wykonawcami :)
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Trafiła w moje ręce oferta grupy Semeko. Ceny nowych mieszkań w „Osiedlu Reda Park”, „Gdańska tuż obok osiedla Przy Młynie” są niezwykle atrakcyjne na tle deweloperów z Rumi.
Mam pytanko odnośnie osób które już mieszkają w tych segmentach albo innych budynkach Semeko. Jak wygląda sytuacja ze wspólnotami/administracjami- ile wynosi czynsz, czy są problemy z zarządcami, jakie jest ogrzewanie?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

po zbudowaniu budynku, budynkiem zarządza REDPOL, później gdy powoła się wspólnota mieszkańców, to wspólnota albo zostaje z REDPOLEM, albo zmienia sobie zarządce
ogrzewanie jest z sieci miejskiej, z czynszem ciężko powiedzieć, bo zależy od inwestycji i od metrażu... ale nie są duże te czynsze :)

Generalnie polecam, bo Reda jest bardzo fajnym miasteczkiem... warto też wybrać się do dewelopera i pogadać z nimi o wybranej inwestycji... u niektórych deweloperów możesz też umówić się na oglądanie już ukończonych budynków
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Wicek administracja mojego bloku znajduje się na ul. Obwodowej 20...no i nie jest to Retpol a Dendrom Sp.zoo....(o ile dobrze przeczytałam odręcznie napisaną nazwę:))).
mam nadzieję ,że z wykańczaniem zdążymy przed rozpoczęciem roku szkolnego...są duże szanse..podobno
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Wicek pisze: Generalnie polecam, bo Reda jest bardzo fajnym miasteczkiem... warto też wybrać się do dewelopera i pogadać z nimi o wybranej inwestycji... u niektórych deweloperów możesz też umówić się na oglądanie już ukończonych budynków
Ceny gołych mieszkań są po prostu rewelacyjne. Przeraża mnie trochę ciąg komunikacyjny- czyli ciężko się jedzie do/z Gdyni autem. Pociągi też bez rewelki- poranne kursy nabite uczniami.
Z tego co pamiętam, dobrych kilka lat temu było też sporo patoli wokół dworca PKP i Biedry na Łąkowej :/ liczę że to się zmieniło...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

surykatka pisze:
Wicek pisze: Generalnie polecam, bo Reda jest bardzo fajnym miasteczkiem... warto też wybrać się do dewelopera i pogadać z nimi o wybranej inwestycji... u niektórych deweloperów możesz też umówić się na oglądanie już ukończonych budynków
Ceny gołych mieszkań są po prostu rewelacyjne. Przeraża mnie trochę ciąg komunikacyjny- czyli ciężko się jedzie do/z Gdyni autem. Pociągi też bez rewelki- poranne kursy nabite uczniami.
Z tego co pamiętam, dobrych kilka lat temu było też sporo patoli wokół dworca PKP i Biedry na Łąkowej :/ liczę że to się zmieniło...
Heh nie sądziłem, że mieszkam w takim mieście jak piszesz :) Rano do Gdyni śmiga się porządnie, wraca nieco gorzej, ale i tak jest znośnie.... a co do pociągów... to pozostawię to bez komentarza:)

"Patole" wokół dworca i Biedronki.... - zresztą słownictwo przez Ciebie używane nie za dobrze świadczy... nie o mieście a o autorce.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ryszard pisze:
"Patole" wokół dworca i Biedronki.... - zresztą słownictwo przez Ciebie używane nie za dobrze świadczy... nie o mieście a o autorce.
Zastanawiałam się przez chwile co znaczy to słowo i jakoś nie do końca chyba wiem.. Może jestem niedouczona :/
surykatka
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:
Ryszard pisze:
"Patole" wokół dworca i Biedronki.... - zresztą słownictwo przez Ciebie używane nie za dobrze świadczy... nie o mieście a o autorce.
Zastanawiałam się przez chwile co znaczy to słowo i jakoś nie do końca chyba wiem.. Może jestem niedouczona :/
Patologie. Często było słychać o wyrywaniu torebek, kradzieży telefonów czy atakach z nożem w tunelu SKM oraz o zniszczonych i skradzionych autach przy Biedronce (zainstalowano tam kamerę TK Chopin).
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

surykatka pisze:
Dorma pisze:
Ryszard pisze:
"Patole" wokół dworca i Biedronki.... - zresztą słownictwo przez Ciebie używane nie za dobrze świadczy... nie o mieście a o autorce.
Zastanawiałam się przez chwile co znaczy to słowo i jakoś nie do końca chyba wiem.. Może jestem niedouczona :/
Patologie. Często było słychać o wyrywaniu torebek, kradzieży telefonów czy atakach z nożem w tunelu SKM oraz o zniszczonych i skradzionych autach przy Biedronce (zainstalowano tam kamerę TK Chopin).
Ja tam nic takiego nie słyszałam. Czasem takie rzeczy zdarzają się wszędzie, ale nie powiedziałabym, że Reda wiedzie w tym jakiś prym. Raczej jest bardzo spokojnie w porównaniu z innymi miastami. Mieszkam na Spokojnej i jakoś nie zauważyłam jakiejś różnicy
A o kradzieżach samochodów czy włamaniach kilka razy słyszałam ( jak był długi majowy weekend to znajomym z Łomży ukradli samochód), ale to właśnie na nowych osiedlach Semeko. Nowe przyciąga złodziei
Ostatnio zmieniony |10 Sie 2012|, o 17:48 przez Dorma, łącznie zmieniany 2 razy.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

,,Często było słychać o wyrywaniu torebek, kradzieży telefonów czy atakach z nożem w tunelu SKM oraz o zniszczonych i skradzionych autach przy Biedronce (zainstalowano tam kamerę TK Chopin).[/]


A ulicami jeździ czarna wołga i porywa dzieci : :shock:
DIORKA
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

surykatka Miła moja, mieszkam obok Biedronki... raz mi auto ucierpiało, ale od gradobicia :) Czasem się coś dzieje, ale gwarantuję Ci, że szału nie ma :D Dawno nikomu tu głowy nie obcięliśmy, na torebkach to już też nie zarobisz, więc i branże trzeba było zmienić :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ale bronicie Redy,że aż miło hehe
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

hihi:)) ale można dużo się dowiedzieć...
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ryszard pisze:Rano do Gdyni śmiga się porządnie
Samochodem? Śmiga to się eskaemką, bo samochodem to się raczej pełznie :) W każdym razie między 6:30 a 8:00 nie jest za fajnie. Popołudniu to samo między godz. 16:00 - 18:00, a czasem i później.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Proxima pisze:
Ryszard pisze:Rano do Gdyni śmiga się porządnie
Samochodem? Śmiga to się eskaemką, bo samochodem to się raczej pełznie :) W każdym razie między 6:30 a 8:00 nie jest za fajnie. Popołudniu to samo między godz. 16:00 - 18:00, a czasem i później.
to prawda, mnie 2 przejazdy na Przymorze finansowo wychodzą identycznie co miesięczny na trasie Pieleszewo - Gdańsk Główny :)
ODPOWIEDZ