Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

o ogrodach

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Dopiero teraz coś się ruszyło, bo przy tych nocnych mrozach, to roślinki tylko po jednym listku sondażowym wypuściły i czekały na pewniejsze ciepło.
Chociaż dzięki temu że ten chłod się trzymał, to można się było dłużej cieszyć krokusami. Długo kwitły i pięknie było.
Załączniki
krokusy2.JPG
krokusy i jest pięknie
krokusy1.JPG
krokusy tu i tam
słucham zza płota...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Krokusy piękne. U mnie juz przekwitły, a tulipany ostro ida w górę
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

SuperPaige2742 pisze:Przepiękne kwiaty, ja niestety nie mam własnego ogrodu, ale staram się stworzyć, choć jego namiastkę na balkonie.. może ktoś poradzić jakie rośliny można uprawiać na balkonie, które nie są zbyt wymagające? chciałabym stworzyć fajny ogródek balkonowy..
Doprawdy trudno coś doradzić. Mnie podobaja sie pelargonie. Są w różnych kolorach. Są zwykłe i zwisające. Kwitna całe lato. W sklepie ogrodniczym na Obwodowej i/lub Kazimierskiej jest spory wybór różnych różnistych
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Kwiaty na balkon - To zależy jaki masz balkon. Bo jeśli bardzo nasłoneczniony, to trudno tam utrzymać kwiaty albo trzeba je stale podlewać. Najłatwiejsze i najwdzięczniejsze kwiaty to dla mnie są aksamitki. Można kupić gotowe sadzonki albo wysiać samemu. Niestety nie każdy lubi ich zapach. Ale mnie nie przeszkadza. Jeśli regularnie obrywa się im przekwitnięte kwiatki, to będą kwitły do zimy - aż ich mróz nie zetnie.
A w ogrodzie własnie przekwitła wiśnia o teraz kwitnie grusza - cały czas ją oglądam czy zaraza ogniowa jej nie bierze, bo w zeszłym roku nie miałam ani jednej gruszki przez to świństwo.
Załączniki
P4273173.JPG
kwitnąca grusza
słucham zza płota...
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Oddam cebule zimowitów. 23 szt. różnej wielkości.
słucham zza płota...
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

W leroy nie ma? My mamy takie białe i półki się pouginały, mimo że wagi dopuszczalnej słoiki nie przekroczyły.
ODPOWIEDZ