Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ul.Jara

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Ayushi
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Witajcie,ostatnio byłam na spacerze w nowym miejscu,tzn.poszłam na ulicę jarą,i moim oczom ukazała się piękna posiadłosć , bo naprawdę wybija się z tłumu,i zapewne każdy kto,tam był wie o czym mówię.To jest dom rodzinny czy ma jakieś inne przeznaczenie ?
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Dom rodzinny Właściciele wcześniej zamieszkiwali również wyróżniającą się "posiadłość" na ul. Jodłowej.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Uu tego nie wiedziałem. Trzeba się przejść po świętach na jodlowa spalić kalorie
Mamo.... bo się potnę !!!
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Kindermajster pisze:Dom rodzinny Właściciele wcześniej zamieszkiwali również wyróżniającą się "posiadłość" na ul. Jodłowej.
Która posiadłość na jodłowej się wyróżnia??
Mieszkam tu i nie kojarzę
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak się przejdziesz ul. Jodłową to jest w sumie jedna "chałupa", która wydaje się być większa od wszystkich pozostałych. Znajduje się ona tam w stronę słynnej "lisiarni" Idąc od parku to będzie po prawej stronie, chyba 3 dom od końca.
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

hmmmm jak pójdę na papieroska to się przejdę w tamtą stronę i zobacze.
Kindermajster kiedy to piwko bo czekam na jakiś wątek w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No właśnie co do piwka! Może jutro ?
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Na Jarej dawno nie byłem, więc nie wiem o jaką wyróżnającą się posiadłość chodzi. Mieszkam w Ciechocinie i na Jodłowej bywam niekiedy, lecz nie rzuciła mi sie w oczy zadna wyrózniająca się posiadłość. Domki, jak domki. Jednie większe, inne mniejsze. jedne bardziej zadbane inne mniej. Szału nie ma.
W Redzie chyba nie ma wyróżniającej sie posiadłości. Byc może słowo posiadłość ja traktuje inaczej.
Posiadłość to może być baraczek na zachwaszczonej działce, ale i ciekawy i przemyślany architekronicznie budynek wraz z duzym, zadbanym ładnie zaprojektowanymogrodem .
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Oj jest jedna "chałupa" na Jodłowej, która bądź co bądź się wyróżnia A na Jarej, to dosłownie jest pałac, nie dom ^^
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Kindermajster pisze:No właśnie co do piwka! Może jutro ?
Jutro dziewczyna idzie do pracy na 21 do ok 2 w nocy a sam po piwkach nie mógłbym siedzieć z 2,5 letnim dzieciakiem.
Ale pojutrze myślę że by pasowało bo ma wolne.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Hej, widzialem dzis ta hacjende. Taka niemala bialo drewniana. O to rozumiem chodzilo? Do tej rezydencji ala dynastja stajl jodlowa sie nie umywa...
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ