Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Chirurg

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Czy ktoś może polecić chirurga z okolic?

Przede wszystkim zależy mi na takiej poradni, gdzie nie czeka się długo na przyjęcie.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Pienio pisze:Czy ktoś może polecić chirurga z okolic?

Przede wszystkim zależy mi na takiej poradni, gdzie nie czeka się długo na przyjęcie.
Spróbuj w Rumi na Derdowskiego. w porównaniu do innych okolicznych poradni NFZ tam chyba mają najkrótsze terminy. Zima tam byłem - ok 2-3 tygodnie czekania. No prywatnie oczywiscie praktycznie od reki
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

obok skateparku w Rumi, od ręki mnie przyjął i w końcu dostałem poradę, której nie uświadczyłem ani w Rumi w przychodni, ani w szpitalu podczas pobytu. Bardzo konkretny lekarz i tylko 50 zł kasuje
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Gdzie jest skatepark w Rumi, czy to jest jakaś przychodnia, czy pojedyńczy gabinet ?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Ja akurat potrzebuję już samego zabiegu, a nie tylko porady. Za zabieg pewnie stawka duuużo wyższa.

Zapisałem się do Pucka i właśnie trzeba czekać 3 tygodnie, ale potrzebuję szybciej. Dlatego pytam, bo może ktoś coś
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Ja jeśli szukam jakiegoś lekarza specjalisty, to najpierw sprawdzam listę placówek i lekarzy, którzy mają podpisane umowy z NFZ. Tam sobie wybieram te w najbliższej okolicy i dzwonię i pytam - jakie są możliwości rejestracji. Do ortodonty z dzieckiem np. zapisałam się we Wrzeszczu i za miesiąc była wizyta. Tymczasem ortodonci w Rumi, Gdyni i Leborku mieli najbiższy wolny termin za 3 lata!
Naprawdę warto podzwonić po kilku przychodniach, jeżeli to nie musi być jakiś kokretny - personalnie lekarz.
Tu jest lista min. lekarzy pracujących dla NFZ:
http://www.nfz-gdansk.pl/placowki-reali ... -r,82.html
słucham zza płota...
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Świetnie! Dzięki!
ODPOWIEDZ