Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - Wszystko o miejscowym zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

a tego Tobie nie powiem nie znam się na tym, ale wydaje mi się że mają to za free
Redzianin od urodzenia
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Info niepotwierdzone: Sztorm Mosty - Orlęta 2:7 w sparingu. Jakiś tam potencjał na ligę jest.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

30 lipca Orlęta w sparingu podejmą Arkę II wtedy zobaczymy na jakim poziomie są nasi miejscowi kopacze z 6 ligi
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

III - ligowy Gryf wygrał ze Sztormem w sparingu "tylko" 3:1, więc coś drgnęło, patrząc na nasze wyniki w IV lidze, ale muszę to zobaczyć na własne oczy, wtedy będę miał większe rozeznanie.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Stefcio nie przykładałbym takiej wagi do sparingów
To, że Arka zremisowała z Legią w sparingu 0-0 nie znaczy, że Arka ma skład na walkę o mistrzostwo Polski i awans do Ligi Mistrzów
Zresztą w ogóle nie ma co się tą drużyną podniecać... to 6 (przed przed ostatni) poziom rozgrywkowy - amatorstwo totalne...
Mam nadzieje, że Orlęta wymieniły skład na młodych ambitnych chłopaków i że skończy się awansem, bo jak to ten sam skład co grał w zeszłym roku, to lada chwila możemy grać w ostatniej lidze

Jedno pocieszenie wtedy będzie, że niżej spaść już się nie da
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Po pierwsze, Legia na mecz z Arką wystawiła swoje zaplecze( chyba tylko Saganowski, z tych bardziej znanych grał). Po drugie, są jeszcze 2 poziomy niżej, A i B klasa. Po trzecie, jak zobaczyłem wynik pierwszego sparingu Orląt zimą, to się załamałem. (Było 1:3 ze Startem Mrzezino...). Właśnie to mnie odróżnia, od Was "przyjezdnych" , że interesuje mnie mój klub, chociaż dzieje się tam bardzo źle, przez co kibice się odwrócili od tego zespołu. Jak już mówiłem, wszystko co 3-miejskie jest mi obce i się tym nie jaram. Wy wydajecie, niemałe pieniądze na karnety etc, , a Wasz zespół dostaje, po raz kolejny "bęcki" od maluteńkiej Niecieczy. To jest dopiero wstyd.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Stefcio Ty masz jakiś problem emocjonalny?

Co Ty tak ostro do mnie piszesz? I co Ty masz z tymi "przyjezdnymi"?
Zrobiłem Ci coś?

Rozumiem, że Ty to tak z Dziada, Pradziada Redzianin jesteś?

Mam wychwalać Orlęta za spadek, bo inaczej się obrazisz i będziesz mnie od "przyjezdnych wyzywał"?
Chłopie chodzę na te Orlęta i jak widzisz interesuje się tym klubem, ale to chyba nie znaczy, że nie mam prawa go krytykować.
Według Ciebie mam wychwalać klub za spadek, tylko dlatego, że jest z Redy?

Opanuj emocje.
Co do sparingu Legia - Arka to fakt, że Legia nie grała podstawowym składem, ale to był tylko przykład, że sparingi nie mają znaczenia (zresztą w tym meczu zagrał m.in. Lewczuk, Bereszyński, Dwaiiszwili, Piech, Kosecki, Vrdoljak, Saganowski i Duda).

I faktycznie przegrać z Termalicą to wstyd, a spaść do V ligi to żaden wstyd.
Ja bym poszedł jeszcze dalej.... Brazylia to dopiero wstyd. Przecież przegrała 1-7... Orlęta nie mają się więc czego wstydzić, ba nawet powinni się chwalić
Proponuje, żebyś zrobił sobie koszulkę meczową z napisem "Chwała Orlętą za spadek do V ligi, niech się wstydzi Arka bo przegrała z Termalicą" i drugą koszulkę na co dzień "Reda tylko dla rodowitych Redzian - precz z przyjezdnymi"

Wyluzuj trochę
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

W porównaniu z 80 % forumowiczów można mnie nazwać Pradziadem. Mieszkam tu 26 lat ( Mam 29 lat) i myślę,że to sporo, patrząc jak Reda ma młode społeczeństwo.... Gdyby sparingi nie miały znaczenia, to by ich nie grano... Właśnie to jest okres, na różnego rodzaju eksperymenty. Jednym one wychodzą, innym nie. Ale zawsze jest to jakiś wyznacznik, w jakim kierunku podąża dany zespół. W pierwszym rzędzie, winnym sytuacji w Orlętach jest Burmistrz i Rada, którzy dają kasę na trwanie tego układu. Można powiedzieć jedna sitwa, bo widuję ich regularnie na meczach. Jeśli obraziłem Cię za "przyjezdnych", to przepraszam,ale jakoś takie mam skojarzenia, słuchając ludzi, dlaczego Reda?. Kto Ci broni krytykować Orlęta? Ludzie pokazują jaki mają do tego stosunek, nie przychodząc na mecze. Mi jest bardzo przykro,że tak się dzieje, ale niewiele mogę zmienić. Myślę, że niżej upaść się nie da ...Choć głowy uciąć sobie nie dam.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Stefcio nie chce się z Tobą sprzeczać, bo wiem że w głębi duszy chcesz dobrze - tylko uderzasz trochę nie w tą stronę

Raczej w pierwszym rzędzie bym Burmistrza nie oskarżał, tak jak Prezydenta Szczurka nie obwiniałbym, że Arka gra w 1 lidze - oczywiście masz rację, ze miasto jako sponsor faktycznie za mało się przykłada do kwestii Orląt - chyba, ze tak ma być (5 liga mniej meczy podwyższonego ryzyka, nawet chyba 0 ). W pierwszym rzędzie pretensje trzeba kierować jednak do działaczy, w drugiej do piłkarzy, później faktycznie chyba miasto Bo przykład Gryfa Wejherowo pokazuje, że mimo braku wsparcia ze strony miasta można coś osiągnąć

Do samych kibiców bym tak dużych pretensji nie miał. Już kiedyś to poruszaliśmy. Ludzi trzeba najpierw skutecznie poinformować kiedy jest mecz. Takich wariatów jak Ty czy ja, którzy sami w necie wyszukają sobie informacji o której gra drużyna z 5 ligi i w jaki dzień jednak za wielu nie będzie (tym bardziej, że znaleźć te informację nie jest łatwo) ale gdyby na słupach w centralnych punktach osiedli napisać kiedy i o której jest mecz i że jest za free to myślę, ze ludzie z nudów by przyszli, żeby posiedzieć na dworzu - ale chyba poza Tobą i mną nikomu na tym nie zależy, ani miastu, ani działaczom, ani trenerom, a piłkarzom to kibice chyba nawet przeszkadzają

co do sparingów to nie chodziło mi o to, że nie mają żadnego znaczenia - tylko, że ich wyniki nie mają znaczenia Sorrki za mało precyzyjną wypowiedź. Sparingi to trochę lepsza jednostka treningowa.

Na pocieszenie zostaje nam fakt, że już chyba w drugiej kolejce derby z Orkanem i w listopadzie derby Redy
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Jakby kogoś interesowało to Orlęta grają jutro sparing z Arką II w Redzie o 18.30

info oczywiście ze strony Arki, bo Orlęta o swoich meczach nie informują
W Polsce popularne są bojkoty kibicowskie, w Redzie Orlęta bojkotują kibiców

Stefcio - to był żarcik
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Arka 2 wygrała bez większych problemów 2-0... ale przyznam, że Orlęta nie grały źle... niestety wciąż są niektórzy zawodnicy, którzy do najmłodszych nie należą i doprowadzili Orlęta do podwórkowej ligi

+ fajnie, że trochę ludzi przyszło
- ja rozumiem, że Orlęta nie są krezusem finansowym...ale chyba nie trzeba mieć budżetu jak Legia, żeby wyglądać choć trochę profesjonalnie i zagrać w koszulkach meczowych
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

...a w jakich grali? Z Papiezem na koszulkach jak w DOMie? hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

hehe chyba każdy w innej, a mieli znaczniki czerwone ubrane
Arka grała na niebiesko (od stóp do głów) z żółtymi wstawkami
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

to niezly cyrk hehe szkoda, ze nie bylem... ale 13.08 juz niebawem;) tam bedzie wiadomo, kto jest kto;)
Mamo.... bo się potnę !!!
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Wicku, co tu porównywać... Arka wystawiła 8 nowych grajków w drugiej połowie. U nas 4 zmiany, w tym ...44 latek za młodzieżowca. Naprawdę, to jest tylko 2:0 . Taktycznie Orlęta zagrały dobrze. Przekrój wiekowy jest niesamowity. Jakby ojciec z synem grali w jednej drużynie....Masakra.
ODPOWIEDZ