Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zagineła kotka

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
hurricane
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

26.07. (sobota) zaginęła nam kotka! Może się kręcić po Ciechocinie, mogła też pójść w stronę Oczka - centrum. Jeśli ktoś ją widział lub być może przygarnął proszę o informacje pod numerem tel. 513 123 730 lub mail ziemann.paulina@gmail.com . Nie reaguje na żadne konkretne imię, czasem na "kici kici", do ludzi ma skrajne podejście - do niektórych chętnie podchodzi i daje się głaskać, a od niektórych ucieka. Znakiem charakterystycznym jest różowy nosek. Dla znalazcy czeka nagroda

Obrazek
Obrazek
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Nie wiem napewno, ale taka kicia siedzi pod bialym samochodzem przy ul.Lakowej 25 obok przedszkola.Ide w tym kierunku moze uda mi sie ja przygarnac i zadzwonie do Panstwa.
hurricane
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

niestety to był zły trop, więc temat nadal aktualny.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

taki sam lub bardzo podobny siedział na ul.spokojnej przy bloku nr 37,od kilku dni wieczorem i rano slychac glosne miauczenie w okolicy tego bloku i wejscia do szkoly nr 4,
hurricane
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Dopiero wróciliśmy ze spokojnej, widzieliśmy tam dwa bardzo podobne kotki, jeden z nich był na balkonie, miał podobne umaszczenie ale był troszkę 'przy tuszy' i jeden biały z czarnym umaszczeniem, ale niestety żaden z nich nie jest nasz. Czy jest tam jeszcze jakiś inny podobny do naszego? Czy możemy liczyć na informację bądź zdjęcie kota jeśli go Pani zobaczy? Dziękujemy za zainteresowanie
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

jak zobaczę,tam znac.
hurricane
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

dziękuje. Żona jechała jeszcze raz się tam przejść akurat Jest tam jeszcze jakiś podobny do naszego oprócz tych dwóch które opisałem?

Obrazek
Obrazek
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

być może widziałam tego grubszego,pewności nie mam.Miał röźowy nosek.
hurricane
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Nie widziałem nosa tego grubszego bo był na balkonie w tym bloku. Bardzo proszę o informację jeśli jeszcze raz się pojawi, byliśmy tam dwa razy ale może do trzech razy sztuka..
hurricane
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Mozna usunac temat
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

hurricane pisze:Mozna usunac temat
Odnalazła się? bo ta minka jest niepokojąca...
hurricane
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

niestety została potrącona
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Przykro mi..
betti
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Witam jak by co mam 4 koteczki moze sie jaki spodoba i ukoi smutek po pieknej kotce przykro mi ze zostala potracona .
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Bardzo małego, szarego kotka najpierw usłyszałam, a potem zobaczyłam w krzakach przy ul. Obwodowej, w okolicach Koksika od strony chodnika. Mały miałczał, jak go zaczęłam wołać wyszedł, ale zobaczył mojego psa i uciekł z powrotem. Albo go tam ktoś wyrzucił, albo tam mieszka z mamą. Ogon miał do góry, jak wyszedł wyglądał na oswojonego, a może ktoś go szuka?
ODPOWIEDZ