Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przyjaciele Rafała - zapraszamy do pomocy

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

WITAM WAS WSZYSTKICH SERDECZNIE ...
I W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ PODBRAMKOWĄ W MOIM ŻYWOCIE ZWIĄZANĄ Z TOCZĄCYM MNIE OD DWÓCH LAT RAKIEM ...CHCIAŁBYM PRZEDSTAWIĆ WAM GRUPĘ KTÓRĄ UTWORZYLI MI MOI KOCHANI PRZYJACIELE KTÓRA MA NA CELU ZORGANIZOWANIE DALSZEGO LECZENIA MNIE ZA GRANICĄ , NAJPRAWDOPODOBNIEJ W NIEMCZECH
ZATEM GDYBY KTOKOLWIEK Z WAS MOI DRODZY PRZYJACIELE MIAŁ JAKIŚ POMYSŁ, RADĘ, WSKAZÓWKĘ BĄDŹ WIADOMOŚCI JAK TO UŁOŻYĆ DALEJ TO WŁAŚNIE ZAPRASZAM DO TEJ GRUPY !
POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ___________________ZAViC

Skoro tu trafiliście, to pewnie nie muszę mówić po co Jesteśmy tu, by walczyć o super Człowieka. Rafała poznałam zupełnie przez przypadek, jako fejsbukowego przyjaciela mojego Taty. Bardzo szybko okazało się, że nadajemy na podobnych falach. Wczoraj Rafał umieścił na swojej tablicy post o sprzedaży mieszkania, było o leczeniu, braku kasy itd. Zainspirowana postem pani Andże Liki, pomyślałam, że warto ruszyć "cztery litery" i pomóc facetowi, dzięki któremu (przynajmniej ja) mam rogal na gębie przez pół dnia. Padł pomysł zbiórki pieniędzy. Dobry pomysł. Rafał niechętnie, ale po długim maglowaniu zgodził się na udostępnienie nr konta itd, ale zastrzegł sobie, że zwróci się do nas dopiero, gdy nasz szacowny NFZ odmówi mu współpracy. Szanuję decyzję, wierzę, że mu się uda, ale tak, czy inaczej bądźmy "w pogotowiu". Warto!

https://www.facebook.com/rafal.zawidzki?fref=ufi
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

może popularna obecnie zbiórka nakrętek? Zawsze to cos? Pieniążki nie każdy chce dawać nauczony życiem (nie mówię że to jakaś próba wyłudzenia ale różnie bywa i wiele osób może mieć z tym złe doświadczenia)
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Mogę trochę rozwiać wątpliwości - znam Rafała osobiście i jest osobą z krwi i kości, faktycznie jest bardzo chory i potrzebuje pomocy, ponieważ choroba nowotworowa, na którą cierpi to kawał wrednego drania... i tyle. Przy okazji na stronie Rafała można zapoznać się z jego twórczością - nietuzinkowy człowiek...
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Podpisuję się pod tym rękami i nogami, znam i cenię człowieka!!!
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Super, oby było nas dużooooo, ZAPRASZAMY do przyłączenia się do grupy !!!
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

głosujcie to dla Rafała
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Dziś powstała stronka , to na leczenie Rafała
https://www.facebook.com/bazarekrafala?pnref=story
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

bardzo smutna wiadomość..... wczoraj o godzinie 19.30 Rafał odszedł.... spoczywaj w pokoju kolego.... [*]
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

http://moja-reda.pl/aktualnosci/rafal-z ... -nie-zyje/

Nie komentuję, płaczę... bo Rafał wczoraj zabił swojego potwora
ODPOWIEDZ