Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Arka Gdynia - Wszystko o gdyńskim zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

@Mazur Sparingi fajne jak nigdy, bilet mam i na Panatinaikos jak i Apoel pójde na pewno, co do składu i roszad, to również mam mieszane uczucia. Podobno drużynę buduje się od obrony i tu na plus ale co z resztą?Bramkarza nadal nie ma w pomocy i ataku też nie ciekawie, może coś "last minute" znów będzie....a co sezonu, to obawiam się,że nadmuchany balonik znów pęknie w czerwcu 2015 a może i szybciej....obym się mylił

Może Wicek ma więcej optymizmu???
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

hehe ja co roku wierze w Arkę, więc i teraz myślę, że damy radę

Poczekajmy aż skleją całą drużynę
na chwile obecną nie mamy dobrego bramkarza, brakuje nam napastnika... a pozostałe pozycje jakoś ujdą...

ale kwestia awansu jest dla mnie drugorzędna
Chciałbym oczywiście, żeby awansowali...ale bez względu na poziom rozgrywkowy w którym gramy, bez znaczenia jak beznadzieje zagrali ostatnią rundę zawsze na inaugurację sezonu czekam jak dzieciak i nie mogę się doczekać
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

dobrych bramkarzy mało na rynku, to mnie martwi okrutnie, jednak podobnie jak Ty czekam na zakup karnetu na nowy sezon...no i nowy nabytek Grzegorz Lech może jak Kolumbia przegra to OSPINA będzie wolny
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Cos podobno z Witkowskim na rzeczy bylo ale temat ucichl... Bramkarz to priorytet powinien byc. Nie widze juz w druzynie Szromnika ani Miszczuka... Pewnie lada chwila opuszcza poklad Arki.
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

w Polsce nigdy nie było problemu z dobrymi bramkarzami... jak poszukają to znajdą jakiegoś dobrego chłopaka.
Może warto sprawdzić wychowanka Arki Oskara Rybickiego, jest za free a niedawno uchodził za wielki talent.

Witkowskiego bym nie brał. W zeszłym sezonie co wszedł do bramki Górnika to się ośmieszał, jest zupełnie bez formy - duże ryzyko.

Miszczuk ponoć ma zostać, dostał nową propozycje kontraktu - ale to razej opcja na rezerwowego niż na pierwszego bramkarza (mam nadzieje )
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Już jutro mecz z Panathinaikosem Ateny czyli chyba najlepszym rywalem z jakim Arce przyszło kiedykolwiek grać - pewnie się mylę, ale nie pamiętam bardziej utytułowanej drużyny z jaką Arka grała... ale skleroza nie boli


Zobaczymy więc w próbie generalniej jak wygląda nasza kadra wzmocniona Abbottami, Jagiełłami, Łukasiewiczami Lechami i innymi Warcholakami.

Choć to tylko mecz towarzyski i specjalnie daleko idących wniosków raczej nie wyciągniemy
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

od poniedziałku można kupować karnety

http://www.arka.gdynia.pl/news,12264-sp ... ialku.html
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

No i zakończyły się przygotowania do sezonu... teraz już tylko 7 dni i startuje liga...

Nie wiem jak Wy, ale mam mieszane uczucia, jakoś nie widzę nas w roli faworyta ligi, ale z drugiej strony nie raz byliśmy już faworytem i nie wychodziło, więc może teraz zaatakujemy jak nie będziemy "skazywani na sukces"

13 sierpnia (środa) w Pucharze Polski gramy w Wejherowie z Gryfem o 17.00 - będzie najazd Śledzi na Wejherowo
Zawsze lubiłem mecze Arki w Małym Trójmieście
Pamiętam jak kiedyś jak jeszcze piłkarze z Redy grali na poważnie w piłkę, a nie w 6 lidze jak Arka przyjechała do Redy
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ja tylko Arke II z Orletami pamietam... ale 13.08. bedzie sie dzialo! W koncu bedzie okazja by zajrzec na Wolnosci Wzgorze, jakos zawsze chcialem tam jechac a nie wyszlo...
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

w 2002 roku chyba (może 2003) Arka grała z Orlętami w 1/4 wojewódzkiego Pucharu Polski. Arka wygrała wtedy 3-0
Pamiętam to bo to była moja pierwsza wizyta w Redzie
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Takich czasow jak Wicek to ja nie pamietam, ale na Wzgorze Wolnosci 13 sierpnia sie wybieram;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Pamiętam, jak to Gryf pogrywał z Arką swego czasu w 3 lidze, jeszcze na Ejsmonda... w Wejherowie pamiętam choćby 1:0 dla Gryfu, no i bardzo bym się cieszył z takiego wyniku w tym roku. Szkoda, że trafili na siebie "już teraz". Pewnie podpadnę tu większości ale tak mam że kibicuję wszystkim lokalnym klubom, z naciskiem na Gryf

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalk
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

hehe ja to oczywiście wolałbym, żeby wygrała Arka, ale jak odpadniemy już w 1 rundzie też płakać nie będę
Raczej nie pozwolą nam zdobyć Pucharu, a jak mamy znów dojść do półfinałów i odpaść a później nie dać rady w lidze, to przeżyję jakoś porażkę na Wzgórzu Wolności... ale liczę na 3-1 dla Arki

Nie mniej jednak dużo ważniejsze są mecze ligowe z Dolcanem w niedziele i w następną sobotę z Sandecją
Z Sandecją gramy o mega idiotycznej godzinie (14.45... uwielbiam te godziny Orange Sport)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

w związku z fatalnymi wynikami zespołu kopacze Arki postanowili dołożyć się do biletów i na najbliższy mecz z Chojniczanką Chojnice (sobota 17.30) bilety będą o 50 % tańsze.

Czyli najtańszy (na górkę 7,5), a na tory (9,5).

Dobrze by było, gdyby zeszło jak najwięcej biletów, co by kopacze odczuli na kieszeni jak fatalnie grają

Promocja biletów na Chojniczankę. Piłkarze dopłacą połowę.

Przedstawiciele zespołu z kapitanem Krzysztofem Sobierajem na czele w dniu dzisiejszym odbyli spotkanie z Prezesem Zarządu i Dyrektorem Sportowym.

Obok oczywistej oceny spotkania w Świnoujściu podjęto decyzję ważną dla Kibiców. Poniżej pełna informacja.

Biorąc pod uwagę niezadawalające wyniki ostatnich spotkań informujemy, że z inicjatywy zawodników ceny biletów na mecz z Chojniczanką zostaną zmniejszone o 50%.

Różnicę w wysokości połowy cen biletów pokryją sami zawodnicy.

Od kilku kolejek Arka nie zdobyła trzech punktów i absolutnym priorytetem pozostaje w tej chwili wygrana w najbliższym meczu z Chojniczanką. Drużyna zrobi wszystko, aby odwrócić fatalną passę i liczy na wsparcie Kibiców, którzy także w Świnoujściu pokazali, że są z drużyną na dobre i złe.

Decyzja o pokryciu różnicy w cenie biletów jest ze strony zespołu także przyznaniem, że zawodnicy poczuwają się do winy i odpowiedzialności za ostatnie wyniki.

Wierzą wraz ze sztabem szkoleniowym , że ten mecz może być wspólnym przełamaniem i początkiem odbicia się Arki w górę tabeli
...
http://www.arka.gdynia.pl/news,12549-pr ... olowe.html
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

karneciarze w ramach przeprosin mogą zabrać osobę towarzyszącą za 1 zł.

Patrząc ostatnio na grę naszych kopaczy to nie wiem, czy lepiej wziąć przyjaciela czy wroga

Żarcik oczywiście
ODPOWIEDZ