Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Korepetycje - angielski - szukasz korepetytora? Napisz tutaj

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Właśnie wpadłam na pomysł odświeżenia mojego mocno zakurzonego angielskiego i szukam osoby,szkoły,kursu-niestety jestem bardzo ograniczona czasowo,więc pasuje mi wcześnie rano lub po 20-ma ktoś jakiś pomysł? Niestety redzkie,znane mi szkoły nie mają oferty porannej czy wieczornej
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam serdecznie, zapraszam do mnie:) Pozostało mi jeszcze kilka wolnych godzin porannych. Proszę o kontakt na priv.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Smigloo: a że tak powiem brzydko 'kto Ty jesteś'? i jakie masz kwalifikacje? bo też chyba muszę sobie coś poszukać
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zagadko, jestem lektorem j. angielskiego. 13 lat doświadczenia w nauczaniu, ponad 20-letnia znajomość języka. Grupa wiekowa uczniów od 10 do 57 lat:) W tym spory procent dorosłych (nauka od podstaw i kontynuacja). To tak w skrócie. W wiadomości prywatnej przesyłam Ci numer tel.
Nefer85
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam! Jestem lektorką j. angielskiego, pracuję dla renomowanych szkół językowych. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Zostało mi kilka wolnych popołudni i porannych godzin. Serdecznie zapraszam. Kontakt na priv.
anaha
Forumowicz
46 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Witam, czy ja również mogę prosić o dane kontaktowe? Interesują mnie 4 pełne godziny tygodniowo.
asiek
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Poszukuję osoby, która udzieliłaby mi indywidualnych korepetycji w miesiącu lipcu (ew. plus ost. tydz czerwca, jakieś 2/3 razy w tyg.). Wyjeżdżam w sierpniu za granicę i zależałoby mi na przypomnieniu sobie języka. Nie potrzebuję szczególnie wykwalifikowanej osoby, tylko takiej co swobodnie i poprawnie mówi po angielsku. Nie zależy mi na ogarnianiu zasad gramatycznych, tylko na potocznej, prostej mowie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Witam. Poszukuję nauczyciela j. angielskiego dla gimnazjalisty , trzecioklaslisty.
Najlepiej aby lekcje odbywały się u doświadczonego nauczyciela .Tylko w Redzie. Proszę na priv.
Marzena
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam Poszukuję nauczyciela j. angielskiego dla czwartoklasistki. Chciałabym aby lekcje odbywały sie u nauczyciela w domu- tylko Reda.
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Hop hop aktualne.,..........
ODPOWIEDZ