Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

„Orzeł Samorządu”

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
emil5703
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Robin
Częsty Bywalec
465 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Czyli co? Jak jest sukces dla miasta i osobiście dla burmistrza, to już nikt się nie cieszy? A ja się cieszę i serdecznie gratuluję burmistrzowi wyróżnienia. Brawo
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Tak, brawo ...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

pi
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Uważam, że nasz burmistrz jest ok. Głosowałem na niego w poprzednich wyborach i znów bedę głosowasł podobnie. Zastanawiam sie tylko jakie były wyniki konkursu (sms i maile) Nikt z Trójmiasta się nia załapał? Przez chwile sadziłem, ze dokonania bedzie oceniało jakieś jury w oparciu o jednakowe kryteria...a tu konkurs sms

Znam dokonania wójta Gniewina czy gminy Wejherowo sa zupełnie niezłe, a wśród laureatów ich zabrakło...może zasiegu nie było
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Mnie nasz burmistrz zaczyna mówić Dzień Dobry zawsze jak się zbliżają wybory. Potem już zapomina
reda29
cyrus
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Ciekawy jestem kto tak naprawdę głosował w tym plebiscycie, ponieważ aby było ono miarodajne to mieszkańcy danej miejscowości powinni być w jakiś sposób powiadomieni, a byli ?. Kolejne wyróżnienie "towarzystwa wzajemnej adoracji".
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Ja do sms'owych plebiscytów podchodze z przymruzeniem oka. Czy to trudno zmobilizowac "krewnych i znajomych królika" ?
Tak czy owak laureatom gratuluję
ODPOWIEDZ