Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Opiekunki - jeśli szukasz niani, napisz tutaj!

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
magreda
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam.
Poszukuję opiekunki do mojego 3letniego synka. Proszę o przesłanie danych kontaktowych do Pani na mojego maila madziora0@op.pl
Pozdrawiam
monikk
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

witam, jeżeli jest Pani zainteresowana jeszcze bardzo proszę o informację PW ze swoim danymi kontakowymi. Mam 2,5 letnią córeczkę i starszego synka (5lat - przedszkolak).
Karola8408
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam, szukam Niani dla Synka (15mc), praca w Redzie, cały etat. Zainteresowanych proszę o kontakt.
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

jestem chętna:)też mam synka 15 mc:)
anaxor
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam
Poszukuję niani dla moich dwóch synków 1,5 rocznych bliźniaków. Praca byłaby od połowy lipca bo wtedy tez muszę wrócić do pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv. Tam zapoznam za szczegółami.
Joannna
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Zatrudnię nianię do opieki nad 14miesięcznym chłopcem.

miejsce pracy: w domu dziecka (Reda)
czas pracy: w godzinach 8.00-16.30
obowiązki: pielęgnacja, przygotowywanie posiłków, spacery, zabawa
wynagrodzenie: 6zł/h


Zapraszam do kontaktu Panie, które:
mają świeże doświadczenia w opiece nad dzieckiem rocznym lub młodszym
planują podjąć długofalową współpracę (3 lata lub dłużej)
są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.30
nie palą
nie mają pod opieką małego dziecka
są pełnoletnie od min 8 lat

Zainteresowane Panie proszę o kontakt telefoniczny 505 866 932 lub mailowy joanna.karchier@gmail.com
Karola8408
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Witam serdecznie !
Szukam opiekunki do 1,5 rocznego synka, praca od października, zainteresowanych proszę o kontakt.
Karolina
majka2436
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam czy oferta jest nadal aktualna ?
paulinalutarewicz
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam, poszukuję niani dla swojego 1,5 rocznego synka.Synek uczęszcza do żłobka. Poszukuję niani chętnej do pracy dorywczej w ustalonych z wyprzedzeniem terminach jak i w nagłych sytuacjach : z dnia na dzień (np. choroba dziecka). Poszukuję osoby, która ma stabilną sytuację i będzie zobowiązana do takiej współpracy. Stawka za godzinę 7-8 zl.Więcej szczegółów zainteresowanym Paniom udzielę mailowo: paulinalutarewicz@gmail.com
spinny
Forumowicz
51 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Poszukuję niani do chłopczyka 14mcy od połowy stycznia/początek lutego. Godziny 7:30-16:30 pn-pt.
Proszę o informację na prv. Bardzo proszę o nie przesyłanie ofert w stylu"jestem mamą, mam swoje dziecko,które potrzebuje towarzytswa". Interesują mnie tylko indywidualne oferty.
artud
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam
Poszukuję opieknuki do chłopca 8m-c z doświadczeniem tylko na dłuższy czas, interesuj mnię mnie tylko indywidualne oferty.

Osoby zainteresowane proszę napisać na adres: artud@tlen.pl

Pozdrawiam
OlaS
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Poszukuję Pani do opieki nad 1,5 rocznym chłopcem. 1/2 etatu (co drugi dzień). Od lipca 2015. Tel 665 411 512
agnes
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Witam. Bardzo chętnie zaopiekuję się dzieckiem od zaraz. Mam doświadczenie gdyż od kiedy pamiętam zajmuję się dziećmi. Mam swoją dwójkę lecz szukam do opieki dzieciaczka gdyż mam możliwości do opieki.Jestem spokojna,bez nałogów,wesoła i szczera Szczegóły chętnie udzielę na priv ,tel., bądz osobiście. Serdecznie zapraszam:)
agnes
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

agnes pisze:Witam. Bardzo chętnie zaopiekuję się dzieckiem od zaraz. Mam doświadczenie gdyż od kiedy pamiętam zajmuję się dziećmi. Mam swoją dwójkę lecz szukam do opieki dzieciaczka gdyż mam możliwości do opieki.Jestem spokojna,bez nałogów,wesoła i szczera Szczegóły chętnie udzielę na priv ,tel., bądz osobiście. Serdecznie zapraszam:)
ODPOWIEDZ