Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ludzie i psy w lesie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

no cóż, na mnie kiedyś wyskoczył w lesie z jadącego samochodu pitbul (trasa do Wejherowa na końcu 12-go Marca)- i całe szczęście, że był to młody pies, który po prostu chciał się pobawić z naszą suczką, ale już miałem śmierć w oczach... od tej pory do lasu nie chodzę bez gazu pieprzowego - paranoja ? może, ale wolę tak, niż bać się o życie lub zdrowie
najlepszynaswiecie
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

kapelusznik pisze:Ostatnio jednej dziuni w lesie próbowałem wytłumaczyć, że nie wolno, że prawo zabrania, że mandat 500 zł, że zwierzyna, że ludzie biegają etc. Nic nie docierało, dopóki nie powiedziałem, że następnym razem będę biegał z wiatrówką i już nie będziemy rozmawiać.
Z niektórymi się nie da po ludzku....
Dziewczynę to możesz sobie straszyć. U nas dużo ludzi chodzi z psami bez smyczy bo to jest dla nich zdrowe. Chciałbyś mieć nie jedną osobę za wroga ? Jak wam się nie podoba to nie wchodźcie do lasu. Albo się pogódźcie z tym, że dużo ludzi chodzi z psami bez smyczy. Ja też czasem do tego namawiam.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

"najlepszy..." ma bardzo dobrą argumentację : albo jesteś "przewrażliwiony", albo "jak ci się nie podoba" lub też "pogódźcie się...."
SWIEZAK23
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

ja tez dołączyć się muszę do grona osób negujących włascicielów wypuszczających swoje psiaki bez smyczy. Ja się psów boję, panicznie. kiedyś pies sąsiadów pogryzł mnie, to jest zwierze i ma swoje instynkty, nigdy nie możesz byc pewien psiaka. O ile zniose male wolno biegajace psiaki to tych dużych i uznanych za groźne pozostawione bez smyczy mnie poprostu przerazają. Niejejdnokrotnie widziałam puszczone luzem amstaffy czy pit bulle...grrr

Stąd moj apel do włascicieli PROSZĘ o trzymanie psów na smyczy albo kagańcu
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

najlepszynaswiecie pisze:
kapelusznik pisze:Ostatnio jednej dziuni w lesie próbowałem wytłumaczyć, że nie wolno, że prawo zabrania, że mandat 500 zł, że zwierzyna, że ludzie biegają etc. Nic nie docierało, dopóki nie powiedziałem, że następnym razem będę biegał z wiatrówką i już nie będziemy rozmawiać.
Z niektórymi się nie da po ludzku....
Dziewczynę to możesz sobie straszyć. U nas dużo ludzi chodzi z psami bez smyczy bo to jest dla nich zdrowe. Chciałbyś mieć nie jedną osobę za wroga ? Jak wam się nie podoba to nie wchodźcie do lasu. Albo się pogódźcie z tym, że dużo ludzi chodzi z psami bez smyczy. Ja też czasem do tego namawiam.
Wroga? Wrogiem jest ten, co nie przestrzega przepisów, bo dla jego pieska "jest to zdrowe". Pogódź się z mandatem 500 zł za psa bez smyczy w lesie (w Rumi ostatnio Straż Leśna działała).
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

"Najlepszy...." wybierasz sobie przepisy, które tobie pasują? A reszta do WC? Ciekawe podejście. Pracujesz gdzieś? Uczysz się? Tam też obowiązuja przepisy i Ciebie i Twoich szefów. Oni i Ty tam też tak robicie?


A sprawa wyprowadzania psów do lasu na tym forum juz była "wałkowana" Oczywiście wielu miłosników psów nie przyjmuje do wiadomości tego, że jest to zabronione. Ich nie interesuja inne zwierzeta i inni ludzie
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Dyskusja jakich wiele na tym i tysiącach podobnych forów. Tymczasem nie ma o czym dyskutować. Jest przepis i trzeba go stosować. Jeśli przepis nie pasuje można go zmienić, ale trzeba mieć do tego uprawnienia. Kropka.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

kapelusznik pisze: Nic nie docierało, dopóki nie powiedziałem, że następnym razem będę biegał z wiatrówką i już nie będziemy rozmawiać. Z niektórymi się nie da po ludzku....
Nie, nikt nie będzie z tobą rozmawiać, bo pójdziesz do pierdla. Za strzelanie do zwierząt z wiatrówki grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 53 ustawy Prawo łowieckie).
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Chyba, że w samoobronie. Kto wie co strzeli psu do głowy, kiedy nie jest na smyczy i kagańca
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Do tego dochodzą galopujące konie. Gdzie nie spojrzysz albo pies albo koń. Normalnie nie ma możliwości aby wybrać się na spokojny spacer do lasu.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

A 200 lat temu były wilki ,niedzwiedzie i zbóje
Więc tylko się cieszyć że to tylko konie i psy
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Krystian_Reda
Ja tu zaglądam
38 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

drhacken pisze:A 200 lat temu były wilki ,niedzwiedzie i zbóje
Więc tylko się cieszyć że to tylko konie i psy
Ale ludzi było trochę mniej
ODPOWIEDZ