Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Która porodowka? Puck vs Wejherowo

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Poród na dniach a ja zastanawiam się czy wybrać oddział położniczy w Pucku czy w Wejherowie . Droga podobna ale może macie jakieś doświadczenia z w/w oddziałami i jesteście w stanie coś doradzić ?
Z góry dziękuję za wszystkie opinie
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ja w 2012r rodziłam w Wejherowie i jestem zadowolona był to mój pierwszy poród wiec wiadomo obawy co mnie czeka. Opieka profesjonalna w czasie porodu był przy mnie mąż pielęgniarki dochodziły tylko kontrolnie i w ostatniej fazie porodu pojawiły się razem z lekarzem który przyjmował mnie na porodówkę. Zostałam nawet miło zaskoczona ponieważ na koniec nocnej zmiany przyszła do mnie pielęgniarka która jako pierwsza miała ze mną kontakt na izbie przyjęć potrzymała mnie za rękę na ostatnie kilka sekund porodu Opieka w czasie pobytu super pani od laktacji wspiera i uczy pokazuje jak karmić także naprawdę czułam się tam dobrze nie mam żadnych zastrzeżeń.
orchidea
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Ja również polecam Wejherowo. Rodziłam w grudniu 2014, wszystko profesjonalnie, miło, nikt nie był nieprzyjemny, starali się jak najbardziej ulżyć w cierpieniu. Opieka po porodzie również bez zastrzeżeń, do dziś to wspominam, chciałabym przeżyć wszystko jeszcze raz
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

A miałyscie porody naturalne czy cesarki? Słyszałam że w wejherowie standardowo nacinaja krocze (co jest niezgodne z prawami kobiet w ciąży) a ja bardzo chciałabym tego uniknąć jeśli oczywiście się da.
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ja rodziłam naturalnie i rzeczywiście nacięcie było robione ale za moją zgodą i lekarz wytłumaczył mi dlaczego. Lepiej żeby je trochę nacięli niż żeby samo miało się "rozerwać" ponieważ czasem główka dziecka jest zbyt duża w stosunku do krocza. U mnie wszystko się bardzo ładnie zabliźniło oczywiście widać ślad ale w niczym to nie przeszkadza. Czy jest to standard nie wiem jak u innych rodzących było u mnie to była konieczność.
agataagata
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Polecam w 100% Wejherowo. fachowa pomoc. Mi akurat sie udało i nie mogę powiedzieć nic złego.
brzoza1126
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Ja również złego słowa nie powiem na Szpital w Wejherowie. Rodziłam w 2014. Nacinane krocze miałam, ale i dziecko ponad 4 kg.
Podobno w Pucku jest spokojniej, mniej rodzących. Tu i tu duży nacisk na karmienie piersią.
ODPOWIEDZ