Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ginekolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

hahaha,a tak jakoś po tym żarcie, przypomniało mi się ,że trzeba się wybrać do gina :P
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

"żółwik" z mojej strony :wink:

Pozdrawiam, Leszek.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:hahaha,a tak jakoś po tym żarcie, przypomniało mi się ,że trzeba się wybrać do gina :P

ty mi lepiej na ten temat nic nie mów ja nie byłam już jakiś rok i na razie mnie tam nie ciągnie :D :D
perelka27
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

polecam dr,Kaczora w wejherowie jest bardzo dobrym specjalistą,prowadził mi ciąże 5lat.temu i nadal do niego chodzę jak na mężczyznę ginekologa to muszę powiedzieć że jest bardzo delikatny a kobiety w tym zawodzie niestety tym się pochwalić nie mogą,wizyta kosztuje ok.70zł.ale badania wykonuje na kasę chorych więc naprawdę warto.przyjmuje w starej przychodni na Kaszubach przy centrum kaszuby...pozdrawiam i polecam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

W redzie niestety nie widzę na to szans.. Mija rok za rokiem a ciągle mamy tylko jednego ginekologa który ma monopol. Nie rozumiem tego, ale cóż
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się z Tobą Dorma, już mi tez brakuje słów, na to,co się dzieje:/
A najbardziej wkurza mnie to,ze cokolwiek nie powiem na wizycie, to wiekszosc jest bagatelizowane, chyba,ze otrzymuję zaproszenie na priv wizyte...
Agamtb

13 lat temu

To po jakiego ***** chodzicie tam drogie Panie....? Zbanować, nie chodzić, zmienić lekarza. Trudno - poświęcić się i jechać gdzieś dalej, np. Wejherowo, czy Gdynia, bo tam już spory wybór... W końcu do gina zazwyczaj nie lata się co tydzień, więc chyba warto się "poświecić" :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak też robię,jeżdżę do Rumi :(
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja jezde do Wejherowa do szpitala ale szkoda ze u nas nie ma inego gina
SWIEZAK23
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

witam wszystkie panie,ponawiam zapytanie, tak jak w temacie Ginekolog- do kogo chodzicie w Redzie i mniej wiecej jakie są koszta prywatnej wizyty z badaniami bede wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
kluska222
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

SWIEZAK23 pisze:witam wszystkie panie,ponawiam zapytanie, tak jak w temacie Ginekolog- do kogo chodzicie w Redzie i mniej wiecej jakie są koszta prywatnej wizyty z badaniami bede wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
W Redzie nie znam.Ale ja chodzę do przychodni Biała Rzeka w Rumi.Polecam dr.Siega.Przyjmuje na NFZ i wykonuje mi wszystkie badania,nawet te które poproszę.Może trochę mrukliwy ale jak dla mnie ok.
brzoza1126
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Również chodzę do Siega do Białej Rzeki. Mrukliwy to za mało powiedziane, on jest małomówny. Wizyty przebiegają w kompletnej ciszy, poza tym nic zarzucić mu nie można.
ODPOWIEDZ