Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poszukuję małego mieszkanka w Redzie

Hydepark, czyli o wszystkim innym
nielena
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Witajcie, szukam mieszkania na wynajem w centrum Redy, w niewygórowanej cenie. Słyszeliście może coś o jakiejś fajnej ofercie dla niewymagającej pani?
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Od zaraz czy od kiedy?
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Wiem ,ze bylo mieszkanie do wynajecia na ulicy Lakowej kolo Terwitu. Ale czy jeszcze jest ,tego nie wiem.Mozna sprawadzic pod nr telefonu 509299133
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

A może domek w Zbychowie
Ostatnio zmieniony |5 Lis 2019|, o 22:14 przez figaro, łącznie zmieniany 1 raz.
nielena
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Od października. Ale wolę rozejrzeć się już teraz Domki odpadają, niestety
Ewa302, dziękuję za informację
pepson
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Też poszukiwałem małego mieszkania, ale niestety pracuję w oparciu o śmieciówkę i żaden bank nie udzieli mi kredytu ;/
Chociaż jak czytam sobie takie artykuły jak ten - to pracowanie na umowie o dzieło nie przekreśla moich szans. Zastanawiam się tylko ile trzeba zakładać, aby mieć jakiekolwiek szanse.
Ostatnio zmieniony |11 Wrz 2015|, o 11:10 przez pepson, łącznie zmieniany 1 raz.
Denka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Jest możliwość dostania kredytu nawet jeśli chodzi o umowę o dzieło albo o umowę zlecenie. Obecnie coraz niechętniej są dawane umowy o pracę na czas nieokreślony tak więc jęsli banki byłyby takie wybiórcze to praktycznie nie udzielałyby kredytów oraz spadłyby ich dochody.
Sama obecnie jestem zatrudniony na umowę zlecenie, mój mąż również oraz mamy kredyt na mieszkanie.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

W żadnym banku nie dostaniesz kredytu hipotecznego w oparciu o tzw śmieciówkę. Przynajmniej jedno ze współmałżonków musi mieć umowę na czas nieokreślony, plus zdolność rzecz jasna, plus czysty BIK.
ODPOWIEDZ