Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Angielski -szkoła jezykowa

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

W Redzie powstała nowa szkoła językowa.Nie będę podawać adresu ani nazwy,żeby nie było ,ze to reklama.Piszę o tym gdyż znam wyniki nauczania osób z tejże szkoły i POLECAM!!!. Syna właśnie zapisałam.Wiem,że w ostatnim czasie w Redzie zrobiło się dość obficie jeśli chodzi o tego rodzaju działalność i moim zdaniem jest to dość wielki problem wybrać odpowiednią.Dlatego tez postanowiłam napisać ,że ta co otwiera swoje podwoje jest godna zaufania.Jestem starą wyjadaczką forum i mam nadzieję,że nie będzie mi to wzięte za złe.Cieszę się ogromnie,gdyż przez wiele lat córka chodziła na różne dodatkowe zajęcia i dopiero po egzaminie wstępnym zobaczyłam,że ich poziom pozostawiał wiele do życzenia.Jeżeli ktoś byłby chętny to podpowiem gdzie jej szukać.
DIORKA
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy w tej szkole jest tylko angielski czy również inne języki?
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Tylko angielski ale dla różnych grup wiekowych,zawodowy,przygotowujący do matury,na różne certyfikaty. itp
DIORKA
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Podbijam temat. Interesuje mnie zapisanie mego 6 latka na naukę j.angielskiego w grupach, w okolicach Ciechocina. Macie może jakieś namiary na fajna szkółkę? :scratch:
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Diorka piszesz o tej szkole na ul.Obwodowej?Od przyszlego tyg.rozpoczyna tam zajecia moja córka, wiem,że jedną z osób,która będzie prowadzić zajęcia uczy w gimnazjum w Redzie na Łąkowej.Sama jestem ciekawa, jaka wiedzę wyniesie moja córka:)
Reage
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

O którą szkołę chodzi ? prosże napisz choć lokalizację, też szukam dobrej szkoły dla dzieci,
lukasz79
Forumowicz
58 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

szkoła jest na Obwodowej tuż przed Reda Park, ja też tam zapisałem synka, zajecia dopiero startują wiec jeszcze nie wiem czy dobrze uczą :)) ale pierwsze wrażenia bardzo bardzo pozytywne.
łuki79
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zainteresowała mnie oferta tej szkoły na Obwodowej w tym budynku gdzie są meble i sklep. Brzmi interesująco...
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Tak to jest ta szkoła o której pisałam.
DIORKA
asiek
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

czy ktoś może polecić jakąś dobrą szkołę językową na terenie Redy/Rumi/Wejherowa?
ODPOWIEDZ