Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sklep z elektroniką?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Heja!

Dziś chcąc zrobić pranie, z żalem stwierdziłem że pralka mi umarła Elektroniczny panel nie daje życia. Gwarancja poszła się kochać pół roku temu (przypadek? ), więc śrubokręt w łapkę i kręcimy. Po dostaniu się do programatora, stwierdziłem że winowajcą jest dławik. I tu pytanie - czy w redzie ktoś para się sprzedażą takowych cudów jak części elektroniczno-podobne, czy najbliżej jest dopiero Zurt w Wejherowie? A może jest w Redzie jakiś legendarny naprawiacz pralek? Google mówi że problem z tym dławikiem (i układem LNK304) jest dość popularny jeśli chodzi o pralki, więc takowy naprawiacz pewnie ma kilkanaście sztuk w zapasie i może odsprzeda...
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1794 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Jeżeli znasz się na tyle na elektronice, to sam sklep z częściami stricte elektronicznymi jest w Gdyni na ul. Kilińskiego - MagServ (lub bardzo jakoś tak) ale tam mają same elementy typu tranzystory, rezystory czyli nie mają obwodów i "gotowców", a tak no to chyba Zurt. (choć gdzieś miałem na starej pralce naklejkę do fachowca od pralek, ale pojechała na złom razem ze starą pralką )
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Dzięki śliczne, jutro się tam bujnę, bo zapas gaci mam do końca przyszłego tygodnia tylko
Close the world...
                         ...txen eht nepO
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Bardzo kompetentni ludzie, duży wybór części oryginalnych i tańszych zamienników oraz możliwość zwrotu jest w internetowym https://north.pl/
Zamawiałam tam część do zmywarki, po tym jak elektryk powiedział co jest do wymiany.
Ty, tym bardziej nie powinieneś mieć problemów, skoro znasz się na częściach.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Znać, to się nie znam aż tak - po prostu byłem ciekawy czy znajdę coś w bebechach. O dziwo operacja się udała, pacjent żyje, kilka stów za naprawę (lub nie) do przodu, hurra

Ten sklep który poleciłaś sprzedaje całe części, u mnie wystarczała wymiana takiego pierdolnika za kilka złotych na szczęście. Przy okazji poczytałem sobie że masa sprzętu działa na podobnym programatorze i że tam jest taka jedna wredna kosteczka która pada najczęściej - jej wymiana to kilka złotych, a w serwisach liczą sobie po 400 złotych
O, ta: http://obrazki.elektroda.pl/7701258500_1382131562.jpg
Close the world...
                         ...txen eht nepO
ODPOWIEDZ