Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lidl atakuje ponownie...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

redzianka pisze:Lidl jak mąż ..hmmmm nigdy bym na to nie wpadła
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Dżoana pisze:. Ale z tym lidlem to jak z mezem - raz nie mozna juz na niego patrzec, a raz trzeba sie przeprosic
Widziały gały co brały
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Tak sobie jeszcze myślę,że jak już porównywać Lidla do męża,to może jeszcze taka złota myśl :Miło jak jest otwarty,ale czasem mógłby się zamknąć
kasiapl35
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

redzianka pisze:Tak sobie jeszcze myślę,że jak już porównywać Lidla do męża,to może jeszcze taka złota myśl :Miło jak jest otwarty,ale czasem mógłby się zamknąć
Dawno się tak nie uśmiałam. Dzięki, trafione w 10.
Kalapl35
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

redzianka pisze:Tak sobie jeszcze myślę,że jak już porównywać Lidla do męża,to może jeszcze taka złota myśl :Miło jak jest otwarty,ale czasem mógłby się zamknąć
Gdy Lidl jest zamkniety pójdziesz do innego sklepu, zaś gdy mąz będzie zamkniety, a ty bedziesz coś potrzebowała...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

To już zależy od żony....albo będzie głodować,albo pójdzie do innego ....sklepu
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Słyszałem że parę dni temu w środku LIDL-a otworzyli sieć KOLPORTER
salonik prasowy postawili tuż przy kasach

prawde mówiąc dobry pomysł, bo w rejonie Osiedla Przy Młynie czy też Aquasfery
nie ma "typowego" sklepiku z gazetami
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

7 lat temu

Już działa. Na razie płatność tylko gotówką. Jak zmontują terminale, to będzie super.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

No to już niebawem na parkingu Lidl'a nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca...

Dzisiaj panowie montowali znaki oraz chyba parkometr...
Załączniki
lidl (2).jpg
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Z jednej strony cieszy mnie to niezmiernie, bo przyjeżdżając tam po zakupy nie jestem w stanie znaleźć miejsca parkingowego, ponieważ wszystko jest zajęte nie przez klientów Lidla (sklep niemal pusty), lecz przez podróżujących SKM.
A z drugiej strony współczuję właśnie tym pasażerom, bo właściwie gdzie mieliby zostawiać swoje auta skoro parking pod dworcem jest mikroskopijny? Miasto powinno zainwestować w porządny parking typu P&R, bo bez tego zrobi się w okolicach dworca masakra.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Miasto powinno zainwestować w porządny parking typu P&R, bo bez tego zrobi się w okolicach dworca masakra
Zgadzam się z Tobą w 100%
Lecz coś miastu nie wychodzą te inwestycje... Już od paru lat mówi się o przebudowie węzła i budowie parkingu...
Lecz na planowaniu i snuciu wizji się kończy!

Ja powiem szczerze -współczuję okolicznym mieszkańcom, bo jak ten tabun aut będzie wykurzony z parkingu Lidl'a to pewnie na ich przyblokowych miejscach będzie teraz istny armagedon
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

I już jest dużo więcej wolnych miejsc..
Swoją drogą - ciekawe jak i kto będzie to egzekwował... a może to tylko taki straszak?

Choć zainwestowanie w parkometry chyba świadczy, że to przemyślane działanie..
Załączniki
DSC_0042.jpg
DSC_0042.jpg (134,01 KiB) Przejrzano 9032 razy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Byłam dziś i rozmawiałam z panem parkingowym. Nie będzie szlabanu. Kierowca musi pobrać bilecik w parkomacie i włożyć za szybę w widocznym miejscu. Jeśli wie się z góry, że postój będzie krótszy niż godzina to nic się nie płaci. Jeśli zamierza się stać dłużej - płaci się z góry w odpowiedniej kwocie. Panowie parkingowi chodzą i sprawdzają ważność bilecików za szybami i ewentualnie wlepiają mandaty. Nie wiem jednak co w sytuacji, gdy np. wezmę darmowy bilet na godzinę, ale w Lidlu i pobliskich sklepach zejdzie mi dłużej (a o to nietrudno zwłaszcza w szczycie i nie zawsze ma się na to wpływ). Czy mogę po powrocie dokupić bilet za 5 zł czy od razu płacę mandat?
Pan parkingowy też nie wiedział.
Inny pan (klient) wpadł na pomysł, że można w takim wypadku wysłać dziecko/męża/żonę (o ile przyjechali z nami na zakupy) po nowy darmowy bilecik, a stary wyrzucić. Polak potrafi
No i nie ma przywilejów dla klientów Lidla. Czyli rachunek ze sklepu nie stanowi żadnej taryfy ulgowej.

Ale jaki komfort parkowania dzisiaj - miód malina
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Super że niektórzy cieszą się z tego że mieszkańcy Osiedla Przy Młynie nie będą mieli gdzie parkować aut gdyż Semeko za mało zostawiło miejsca. Inna sprawa to ludzie którzy zostawiają swoje auta i jadą dalej SKM. Chyba teraz zaparkuję na noc koło nowiutkiego UM tam jest duży parking bo władze jak to władze mają mieszkańców gdzieś ale za dwa lata wybory więc na najbliższe działania UM trochę poczekamy.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

laki, a to SEMEKO zagrodziło płotem pół dużego parkingu (pomiędzy Aquasferą, a Osiedlem przy Młynie), który deweloper zbudował, aby ludzie mogli parkować?
Salamandra pisze:...Inny pan (klient) wpadł na pomysł, że można w takim wypadku wysłać dziecko/męża/żonę (o ile przyjechali z nami na zakupy) po nowy darmowy bilecik, a stary wyrzucić. Polak potrafi...
to akurat nie jest nic złego. Lidl nie grodzi tego parkingu dlatego, że ludzie w Lidlu spędzają więcej niż godzinę (serio są tacy?) tylko dlatego, że dużo ludzi traktuje ten parking jak Park & Ride (zostawia tam auto i idzie na PKP, a auto stoi po 10 godzin i blokuje miejsce parkingowe)
ODPOWIEDZ