Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nauka hiszpańskiego

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Szukam osoby,która mogłaby uczyć 14-latkę hiszpańskiego od końca sierpnia lub od września , za niewielkie pieniądze.Córka jest zupełnie ,,zielona"Najlepiej z okolic Redy.
DIORKA
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Post sprzed ponad 3 lat, ale może znalazłaś kogoś Diorka?
Ewentualnie może ktoś inny mógłby podpowiedzieć czy jest w Redzie osoba ucząca języka hiszpańskiego lub czy może są organizowane gdzieś u nas w mieście takie kursy.
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Zapraszam na Świerkową 3.

Prawdopodobnie w przyszłym miesiącu będziemy uruchamiać hiszpański z native speakerem.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Smigloo pisze:Zapraszam na Świerkową 3.

Prawdopodobnie w przyszłym miesiącu będziemy uruchamiać hiszpański z native speakerem.
Pozdrawiam!
Super
A można prosić o więcej informacji co konkretnie jest na tej Świerkowej 3?
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Witam serdecznie,

na Świerkowej 3 jest szkoła językowa o tej samej nazwie.
zapraszam na stronę internetową, tam znajdzie Pani wszystkie szczegóły swierkowa3.pl

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Dziękuję, w międzyczasie znalazłam sama
Jakie są szanse na lektora języka hiszpańskiego?
Być może chętne do nauki byłyby nawet dwie osoby (dorosłe).
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

A czemu Świerkowa nie odpisuje na maile? Chciałam się dowiedzieć o koszty kursu.
słucham zza płota...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

I co? Znalazł ktoś, jakiś kurs nauki języka hiszpańskiego dla dorosłych w Redzie?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ja szukałam i niestety nic nie znalazłam, a Świerkowa faktycznie nie odpowiada
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Witamy ponownie - niestety dalej szukamy lektora. Osoba, która była u nas na testach i lekcjach próbnych nie spełniła naszych oczekiwań. Pani Salamandro, czy dzwoniła do nas Pani lub wysyłała mail/sms? Nie mamy żadnego zapytania dot. języka hiszpańskiego od Pani. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

To jak już znajdziecie tego lektora, to dajcie znać. I podajcie jakiś konkretny namiar do siebie, skoro na maile nie odpowiadacie.
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Pani/Panie Goya,
na stronie internetowej podany jest zarówno mail, telefon, jest też i formularz kontaktowy.
Jest i informacja, że z powodu licznych szkoleń, czasami termin odpowiedzi może wynieść więcej na 2 dni.
Wszystkie maile które do nas dotarły - otrzymały odpowiedź. Żeby nie kontynuować dyskusji w wątku - padła prośba o kontakt na priv. Więcej to już chyba nie możemy zrobić:)
Życzę miłego dnia!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Smigloo pisze:Witamy ponownie - niestety dalej szukamy lektora. Osoba, która była u nas na testach i lekcjach próbnych nie spełniła naszych oczekiwań. Pani Salamandro, czy dzwoniła do nas Pani lub wysyłała mail/sms? Nie mamy żadnego zapytania dot. języka hiszpańskiego od Pani. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Pisałam na początku października. Możliwe, że mail do Państwa nie dotarł, bo nie otrzymałam też potwierdzenia jego odbioru.
Ale to już w tym momencie nieistotne, bo odpowiedź znam.
Szkoda, że nie udało się nikogo znaleźć Faktycznie są aż takie problemy z lektorami języka hiszpańskiego? Sądząc po ogromnej popularności kursów tego języka na terenie Trójmiasta wydawałoby się, że jest takich osób naprawdę sporo.
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Lektorów faktycznie nie brakuje. Jednak proszę pamiętać, że większość z nich mieszka w Trójmieście i dojazd do Redy/Rumi/Wejherowa jest dla nich często mało atrakcyjny.
Dodatkowo zależy nam na nauczycielu, który zna prawdziwy i używany język hiszpański, czyli jest native speakerem lub osobą, która mieszkała w kraju hiszpańskojęzycznym. To zdecydowanie utrudnia poszukiwania, ale nie poddajemy się:) Lektora j. francuskiego poszukiwaliśmy ponad rok i znaleźliśmy genialnego francuza Leo.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Póki co bardzo fajne lekcje hiszpańskiego znalazłam tu:
http://www.ebrio.pl/spis_tresci.php
ODPOWIEDZ