Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Walentynki

Hydepark, czyli o wszystkim innym
mis34
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Witajcie!

Jak wiecie walentynki za pasem. I co roku ten sam problem a moze bardziej wyzwanie. Trzeba znalezc cos dla swojej ukochanej. W ciagu roku jest mnostwo okazji ale mysle ze ta jest specjalna aby wyrazic swoje milosc i uczucie. Dlatego zakladam watek czy macie moze jakies ciekawe pomysly na prezenty? Wspomne tylko iz zona posiada bardzo wielka kolekcje bizuterii z grawerem i uwielbia ja kolekcjonowac. Więc może jednak biżuteria z grawerem?Macie moze jakies namiary gdzie mozna cos takiego znalezc?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za zaangazowanie z Waszej strony.
Ostatnio zmieniony |22 Lut 2016|, o 08:59 przez mis34, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Jest tyle okazji do świetowania np urodziny, imieniny, rocznica slubu, pierwszej randki, pierwszego pocałunku, pierwszego...., dzień kobiet, dzień chłopaka, dzien dziewczyny, dzień nauczyciela, Boże Narodzenie, Wielkanoc, św Mikołaj nie mówiąc o dniu babci i dziadka, dniu tesciowej czy dniu górnika...itp itd Majatek mozna stracić.
My ten dzień celebrujemy wyjsciem do kina czy teatru z przyjaciółmi, potem jakas kawa w knajpce i do domciu, a tam juz w/g potrzeb i możliwosci
Nie dajemy się wciągnąć w komercyjny charakter tego dnia, który trochę, szczerze mówiąc, mnie śmieszy. Tak jak dzień sw Patryka czy halloween.
artorias
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

A możecie mi polecić jakąś knajpke/restauracje do której można zabrać narzeczoną w walentynki? Chodzi o jakiś "lepszy" lokal, a nie taki gdzie tylko piwko wyżłopać
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota z tej okazji ide z moim Mruczkiem na piwo ))
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Ja tez biore moja kocice Zuzie i ide z nia na dobra cole.A co raz mozna zaszalec........pozdrawiam
ODPOWIEDZ