Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Przychodnia Łąkowa

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Zastanawiam się nad przeniesieniem się do tej przychodni. Jakie macie doświadczenia, jeśli chodzi o rejestrację? Czy da się tam dodzwonić, czy trzeba z gorączką stać pod drzwiami? Czy zapisują na godziny i czy są faktycznie przestrzegane, czy kto pierwszy ten lepszy? I jak to jest z gabinetem zabiegowym? Długo się czeka rano np na pobranie krwi? A czy polecacie jakiegoś lekarza (dla dorosłych)? A może raczej czy kogoś szczególnie odradzacie? Z góry dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Przez wiele lat byłem klientem tego przybytku i to był dramat.... wizyta nigdy nie była możliwa w umówionym terminie - staruszki wchodzące do lekarza/rki i siedzące tam po 30 minut - potem jak wyłaziły to jeszcze się nie mogły w progu nagadać - zwłaszcza jedna pani doktor celowała w pogaduchach podczas wizyt.... a ludzie czekali na korytarzu i czekali..... choć może się przez ostatnie lata zmieniło - ja od paru lat jestem zapisany do przychodni dr. Wolańskiej i od tej pory jest normalnie...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Może miałem pecha. Pielegniarki opryskliwe, rejestratorka takze. Lekarka na zadawane pytania odpowiadała monosylabami. Od roku juz tam sie nie leczę.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Romek pisze:Może miałem pecha. Pielegniarki opryskliwe, rejestratorka takze. Lekarka na zadawane pytania odpowiadała monosylabami. Od roku juz tam sie nie leczę.
Ale piszesz o Łąkowej, czy o Obwodowej?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Zigi pisze:
Romek pisze:Może miałem pecha. Pielegniarki opryskliwe, rejestratorka takze. Lekarka na zadawane pytania odpowiadała monosylabami. Od roku juz tam sie nie leczę.
Ale piszesz o Łąkowej, czy o Obwodowej?
Trzymam sie tematu watku, czyli pisze o Łakowej
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

dzięki! to ja się jeszcze zastanowię z poradni dziecięcej na łąkowej jestem w miarę zadowolona, a z tą dla dorosłych nie miałam kontaktu od wielu lat
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1794 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

A ja byłem, oprócz tego, że żeby się zapisać do lekarza trzeba kwitnąć od 4:00 rano (bo żeby się zarejestrować przez neta jest ciężko) to raczej zastrzeżeń nie mam.

Ostatnio przyszedłem tak "z bomby" powiedziałem, że wróciłem z pracy i jestem bardzo chory i chcę do jakiegoś lekarza, akurat jakaś doktorka się znalazła, zbadała, badania krwi zleciła i po strachu.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Jak można nie mieć zastrzeżeń do pracy przychodni jeśli trzeba stać od 4 rano? Jak dla mnie to jest skandal szczególnie jeśli chodzi o wizytę u lekarza rodzinnego czy tam pierwszego kontaktu. W Redzie jest kilka przychodni i jeśli nie potrafią zapewnić ludzkich warunków rejestracji to pacjenci powinni im pokazać że albo zachodzą u nich zmiany albo my zmieniamy przychodnie. Przychodnia to biznes jak każdy inny i to ona powinna być dla klienta a nie na odwrót

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

No akurat na Obwodowej też bywają problemy z rejestracją. Kiedyś przyjechałem rano z gorączką i miałem stać w kolejce na zewnątrz w paskudnej pogodzie, by się zarejestrować do lekarza. Bo innej - telefonicznej, czy internetowej opcji nie ma. To ja dziękuję za taką przychodnię...
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Jest jeszcze przychodnia przy Lidlu i na dworcu także do wyboru do koloru

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Zigi pisze:No akurat na Obwodowej też bywają problemy z rejestracją. Kiedyś przyjechałem rano z gorączką i miałem stać w kolejce na zewnątrz w paskudnej pogodzie, by się zarejestrować do lekarza. Bo innej - telefonicznej, czy internetowej opcji nie ma. To ja dziękuję za taką przychodnię...
Faktycznie - potwierdzam... aby się zarejestrować należy być od 30-60 minut przed otwarciem przychodni (zależy od tego jak dużo narodu choruje ) i swoje wystać - problem jest taki, że ludzie z kolejki się nie mieszczą i muszą chorzy stać przed przychodnią na mrozie - to na pewno nie pomaga w leczeniu. Dodzwonienie się to również często loteria i lepiej wsiąść w samochód i odstać swoje... przy okazji mała rada jeśli ktoś na forum jest z tej przychodni : Może warto zlikwidować ściankę działową na korytarzyku i tym samym powiększyć poczekalnię ???
ODPOWIEDZ