Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowe linie autobusowe

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

W sprawozdaniu z ostatniej sesji Rady Miasta w TTM
(http://www.portal.tkchopin.pl/index.php ... 7-09-28,04) usłyszałem o porozumieniu z Gdynią w sprawie linii autobusowych:
016 Rumia - Reda,
018 Rumia - Reda - Wejherowo,
J Rumia - Reda - Wejherowo Szpital (bez zmian),
N30 Gdynia - Rumia - Reda Dworzec PKP (nocny).

Czy ktoś może był na tej sesji i wie coś więcej ? Kiedy te linie zostaną utworzone i jaka będzie częstotliwość kursowania ? Czy w związku z tym linie obsługiwane przez Wejherowo będa zlikwidowane ?
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A może choć jeden na linii Reda-Gdynia?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Może po zbudowaniu Auchana
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czy te nowe linie do i z Rumi mają zastąpić 9 ? Może ktoś cos wie.
A autobus do Gdyni, no cóż przydałby sie, zwłaszcza wtedy gdy SKM już nie jeżdżą, lub jeżdżą b.rzadko. W innym czasie, to łatwiej dojechac kolejką- nie ma korków .
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zadałem to pytanie Panu Radnemu na sąsiednim forum jak tylko bedzie odpowiedź dam znać;)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ale skm nie jeździ do wszystkich dzielnic Gdyni. :) Ja się upieram przy zdaniu, że autobus do Gdyni jest potrzebny!!!
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

suria pisze:Ale skm nie jeździ do wszystkich dzielnic Gdyni. :) Ja się upieram przy zdaniu, że autobus do Gdyni jest potrzebny!!!
No nie, rzeczywiście na Oksywie nie jedzie SKM, na Witomino chyba też nie... :lol:
A w godzinach szczytu, czy też latem "śmigniesz" sobie autobusem do Gdyni w 1,5 godz, no powiedzmy w 1 godz.... :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Czuję lekką nutkę ironii? ;) Tu chodzi przede wszystkim o koszty (1 a nie 2 bilety - bo jak na razie wspólny bilet 3miasta między bajkami, a propozycje są droższe niż teraz 2 bilety). Do tego fakt iż nie przesiadasz się 3-4 razy ale1-2, a to już komfort.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dostajemy 2 nowe linie, a pozostałe 8 i 9 zostają;)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czyli dalej niewiele wiadomo.
Mnie osobiście najbardziej interesuje ten nocny N30. Parę razy zdarzyło mi się wracać w nocy z Gdyni i jeżeli nie trafiłem na SKM, to czekałem na dworcu. A jak wygląda dworzec w nocy, to trzeba samemu zaobaczyć :(.
Do północy SKM jeszcze jako tako jeździ, a potem odjazdy z Gdyni 0:14, 1:23, 3:02, 4:48.
Linia N30 już istnieje http://www.zkmgdynia.pl/index_rozklady.php?linia=N30, ale jeździ tylko jeden kurs. Jeżeli dojdzie kilka kursów więcej, w porach między kolejkami, będzie można zaoszczędzić na taksówkach :).
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no fajnie by było...;) to jest śmiechu warte żeby nocny z centrum Gdyni o 23.20 odjeżdzał...
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Na temt linii 016 i 018 trochę wyjaśniło się w poście napisanym przez Darczyrada na forum MTK
Nawiazujac do mojej wczesniejszej wypowiedzi na temat nowych linii autobusowych musze udzielic pewnego wyjasnienia-Otoz dwie nowe linie 016 i 018 beda to linie do C.H. Auchan-Zostalo to wyraznie powiedziane przez Burmistrza na sesji Rady Miasta (na ktorej niestety mnie nie bylo)-Beda to linie bezplatne tak jak na wszystkich gdynskich liniach, ktorych numer zaczyna sie od "0"-Dziekuje panu Michalowi Kaczmarkowi, ktory zwrocil mi uwage na ta niescislosc.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czy ktoś wie, jaki te linie będą miały dokładnie przebieg, jaką częstotliwość ?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Nie chyba jeszcze nie ma szczegółów.
lolek
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

slyszalem ze od stycznia niema byc 9 i 8 bo UM nie podpisal jeszcze umowy z mzk !? licza na to ze auchan wstawi autobusy??
ODPOWIEDZ