Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Remont ul. Puckiej

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Przegląd Mediów
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dziennik Bałtycki pisze:Reda. Ulica Pucka zmieni oblicze

Wreszcie ul. Pucka w Redzie będzie wyremontowana. Jest to jedna z głównych ulic w mieście, o statusie drogi wojewódzkiej, prowadzi na Półwysep Helski. Ulica jest obecnie w fatalnym stanie, nie ma kanalizacji deszczowej ani chodników po jednej stronie. Teraz, jesienią piesi są ochlapywani wodą z kałuż przez przejeżdżające auta. A latem tworzą się gigantyczne korki. Władze Redy od lat starały się o remont. Teraz jest zapewnienie, że odbędzie się on w przyszłym roku, a jeszcze w tym powstanie dokumentacja.

- Wyremontowany zostanie odcinek od skrzyżowania z ul. Kazimierską do przejazdu kolejowego, czyli znaczna część tej ulicy - mówi Krzysztof Krzemiński, burmistrz Redy. - Pucka to jedna z głównych ulic w mieście, a nie spełnia żadnych standardów. A my niewiele mogliśmy zrobić, bo to droga leżąca w gestii Zarządu Dróg Wojewódzkich. Wreszcie, po latach znalazły się pieniądze - 2 mln zł na tą inwestycję.
JOANNA KIELAS - Dziennik Bałtycki
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Przydałby sie chodnik od UM do końca tj do (choćby) pętli.
No, ale wszystkiego miec nie można. Dobre i to. :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Nareszcie;) Mam nadzieję, że remontować będą w wakacje, będą mega korki, to może władze przekonają się do OPAT`u!
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Korki są latem i bez remontów. A jakoś to nie przekonuje władz do OPATu. Dlatego moje nadzieje na tę drogę trochę przygasły :( .
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Może w końcu nie będzie takich strasznych korków w wakacje.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Przydałaby się też ścieżka rowerowa.
A korkuje się latem nie z powodu złej nawierzchni, tylko przez ograniczoną przepustowość skrzyżowania z Gdańską. OPAT i jeszcze raz OPAT!!!
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dziś w Łysomicach pod Toruniem ludzie zablokowali "1-kę" dając wyraz swojemu niezadowoleniu z prowizorycznego rozwiązania drogowego. Zrobili to bezpośrednio przed wyborami i ponoć 20 kandydatów na posłów tam się zleciało zaś protestujący mieli "gwóźdź Ziobry" czyli dyktafon rejestrujący obietnice polityków. Myślę, że w sprawie OPAT bez podobnego zwrócenia na siebie uwagi niewiele wskóramy. niestety do wyborów już się nie zdąży ... :(
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

adam pisze:Przydałaby się też ścieżka rowerowa.
A korkuje się latem nie z powodu złej nawierzchni, tylko przez ograniczoną przepustowość skrzyżowania z Gdańską. OPAT i jeszcze raz OPAT!!!
Fakt, ścieżka rowerowa przydałaby się.
Adam, jeśli byłoby tak jak mówisz, to Pucka w stronę półwyspu byłaby niezakorkowana. A korki są w obie strony.Remont tego kawałka ulicy z pewnością jest potrzebny, lecz problemu nie załatwi.
Zresztą korki są jedynie latem. Latem cały pówysep jest zakorkowany. Teraz można przejechać bez problemu.
Znajomi jechali latem autostradą z Niemiec do Włoch (początek sierpnia) - horror.Jeden gigantyczny korek.

A na temat OPAT napisałem parę słów w wątku tej sprawie poświęconemu
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jeśli chodzi o ścieżkę rowerową, to czytałem dzisiaj w Bałtyckim, że planują zrobić taką ścieżkę do morza taką profesjonalną do Rewy. Jak jutro znajde czas to przepisze ten artykuł;)
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wie ktoś może kiedy zacznie się remont ulicy puckiej? Czy może się już zaczął :?:
Ryś
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Niestety remont jeszcze się nie rozpoczął, a kiedy to będzie również nie wiem.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ryś pisze:Niestety remont jeszcze się nie rozpoczął, a kiedy to będzie również nie wiem.
Czas mija. Nic sie nie dzieje. Może latem...:-)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Robimy zakłady?- ja obstawiam początek sezonu urlopowego....ciekawe czy do domu będę jeżdzić przez Rekowo?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

mi się wydaje, że to będzie maj/czerwiec jakoś przełom;p
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Czerwiec/Lipiec
ODPOWIEDZ