Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

osiedle Bocianie Gniazdo

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Martek
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam,Pod koniec roku jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wprowadzam się do mieszkanka na tym osiedlu:)Podobno pierwsze domki zostały już oddane.Czy ktoś z forumowiczów wie jak się tam mieszka?Jak standard wykończenia?Były jakieś problemy?Pozdrawiam
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

yyy a jest wogóle takie osiedle? gdzie ono się buduje?
Martek
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Osiedle to buduje deweloper Wasko10 w Redzie/Rekowo Dolne.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Niech się buduje. :D Im więcej mieszkańców w Redzie tym lepiej.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

aaa Wasko... szczerze mowiac to jedyne co slyszałem to to, ze mieszkania maja tanie... lokalizacje swietna (co widaC) a i jakosc mieszkan lepsza niz np. taki orlex
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

he, he....to osiedle to widzę z okna- i puki nie zostanie podłączone do kanalizacji ( a na to się nie zanosi!)- nikt tam nie zamieszka :))
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:aaa Wasko... szczerze mowiac to jedyne co slyszałem to to, ze mieszkania maja tanie... lokalizacje swietna (co widaC) a i jakosc mieszkan lepsza niz np. taki orlex
lokalizacja dobra..? Chyba jak sie ma samochód i prawko :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

no też racja, ale hmm do lasu blisko... okolica spokojna...ul. pucka ruchliwa tylko w sezonie...a i do niej jest kawałek:) pod tym względem podoba mi się taka opcja
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Albo myslimy o innych budynkach albo ktos się myli bo te dwa czy trzy bloczki które się budują sa przy samej ulicy. a do lasu to ja nie muszę miec blisko. I tak jak sie pracuje czas na spacery jest tylko w weekend. Choć miło jest popatrzeć z okna na przyrodę zamiast na same bloki
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zapominacie, że Długą przy której są te nowe budynki jeździ 9- a budynków jest 10 a w każdym 9 mieszkań....
Dorma chyba myśli o 2 domach " Osady Darżlubskiej" przy ul Puckiej!
Martek
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A wiesz może czemu maja problem z podłączeniem do kanaliacji?zaczyna mnie to niepokoi bo z tego co wiem to pierwsze 3 budynki miały być oddane na poczatku tego miesiąca:(
Martek
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ania Frania czemu na przyłączenie kanalizacji się nie zanosi?
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Mówicie o ładnym widoku z okna... to w zasadzie zależy w którym z budynków się mieszka- jest ich tam trochę i zdecydowanie "za gęsto" są stawiane!
Można trafić na mieszkanie, gdzie widokiem z okna będzie na... okno sąsiada! I piękny widok na np. kuchnię.
a ty Martek wprowadzasz się do budynku przy ulicy czy pod lasem?
Martek
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Wprowadzam się do budynku nr 7. Jak patrzec od wjazdu na osiedle to budynek po prawej stronie pomiędzy budynkiem od ulicy i od lasu. Stoi dokladnie na przeciwko planowanego placu zabaw.Z balkonu mam widok na plac zabaw a z okien bocznych na sasiednie budynki.Ale byłam w środku i nie jest aż tak blisko żeby zakłócać prywatność sąsiada.Tak mi się przynajmniej wydaje :)Ale martią mnie te wiadomości od Ani Frani na temat kanalizy :(
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ale czy Ania miała na myśli, że dopóki nie założą kanalizy, to budynki nie zostaną oddane do użytku? Myślę, że w takim przypadku zostaną podjęte wszelkie działania, żeby osiedle jak najszybciej mogło funkcjonować.
ODPOWIEDZ