Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Można już dodawać obrazki

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Już teraz, pisząc posty można wgrywać własne zdjęcia/obrazki.

Oto, jak to zrobić. Wystarczy wcisnąć przycisk Nowy Temat albo Odpowiedz, a pod polem, gdzie wpisuje się treść posta pojawi się opcja, która umożliwia załadowanie obrazka na serwer. Po wgraniu obrazka pojawi się nowe okno z kodem, który należy wkleić do treści posta. Nowe okno można już zamknąć, a posta z wklejonym kodem Wysłać.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Niestety przy próbie zapisu obrazka pojawia się błąd:
"Przykro nam, ale Twoja przeglądarka może blokować transfer plików na nasz serwer.
Rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox.
Przyczyną niepowodzenia może też być niepoprawny format pliku, akceptowane są tylko pliki *.jpg."
Używam Internet Explorer i nie zamierzam zmieniać przeglądarki.
Czy można to jakoś ominąć (pomijając wykorzystanie zewnętrznego serwera na zdjęcia) ?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Walczę z tym jak mogę i na razie nie udało mi się znaleźć na to sposobu. Przyjrzę się temu ponownie w najbliższym czasie. To, co w tej chwili mogę doradzić, to zainstalowanie Firefoksa. Nie musisz zastępować wcale Internet Explorera. W Windowsie można mieć zainstalowanych wiele przeglądarek i korzystać z dowolnej, w miarę potrzeby. Sam tak często robię.

Ale jak najbardziej rozumiem, że to utrudnienie. Co do samego problemu, to miałem do wyboru: albo całkowicie usunąć tę opcję, albo zostawić tak jak jest (na wpół sprawną). Zdecydowałem się jednak zostawić, bo niektórzy z niej korzystają.
ODPOWIEDZ