Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Dworzec w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
wazka
Forumowicz
72 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Własnie te nieszczesne podjazdy.Dla matki z dzieckiem są najbardziej denerwujące.A te podjazdy sa tak strome,że wole mieć mała na ręku a w drugiej wózek.Pocieszające jest to że często jest oferowana pomoc innych podróżnych.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

greylin pisze:Na peron I można chyba wjechać bez problemu, nie schodząc do tunelu. W tunelu są 'podjazdy', którymi matka z wózkiem dziecięcym może podjechać, ale inwalida na wózku już nie (dość strome, równo ze schodami). Na peron II już tylko schody.
Najbardziej mnie śmieszy że w całym tunelu i przy wyjsciu na peron I są podjazdy niestety ktoś zapomnił o podjeżdzie na peron II, co uważam za największy bezsens na Redzkim dworcu
justynka
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

może tam wózki mają zakaz wjazdu.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

według PKP wózek sam pewnie wjedzie na górę, ale jeszcze bardziej mnie meczy kiedy miasto wyremontuje swój odcinek. Moje dzieci boja się tam wchodzić. I tak jak mi sie podobają co niektóre prace grafiti, to sa one raczej zacięzkie dla przechodzacych tam dzieci.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

heh polecam wizytę we Wrzeszczu,tam teraz na ścianach są isnte arcydzieła... dosłownie!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jak arcydzieła to do muzeum z nimi by jakiś profan nie pokrył swoim kolejnym już nie arcy dziełem.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Arcydzieła? Jak dla mnie w większości bohomazy. Ale i tak (niewiele, bo niewiele, ale jednak) lepsze niż sprayowane tagi.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Fakt, jest tam jeden rysunek, ktorego mogą się bać dzieci. Możnaby namalować coś bardziej adekwatnego.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Tak.. Teraz będziemy malować ptaszki i kwiatuszki. Ciągłe malowanie tunelu nie zdaje egzaminu, bo choćbyśmy namalowali tunel w gołe panie (albo gołych panów) to i tak za chwile będzie na nowo pomazany, bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał wystawić swoje "dzieło" na widok publiczny
Ostatnio zmieniony |3 Cze 2009|, o 10:03 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Masz rację, najlepiej zostawić tak jak jest... :roll:
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze: bo choćbyśmy namalowali tunel w gołe panie to i tak za chwile będzie na nowo pomazany, bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał wystawić swoje "dzieło" na widok publiczny
Dormo, a co to za szowinizmy? Czemu niby gołe panie miałyby być nietykalne?
Oj dostałoby Ci się od takiej Jarugi albo innej Szynszyli. :lol:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dla mnie mogą być i ładni panowie.. goli... Może poprawie, bo jeszcze wyjdzie że panie wolę tak tak czarnych bardziej od białych :)
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

w środę po deszczu idąc z SKMki trzeba było robić skok w dal :P, kałuża była na tyle spora, że krok to za mało :)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dobra wiadomość - remont drogi przy dworcu :!: :D
Miałem okazję zamienić dzisiaj kilka słów z naszym Burmistrzem i okazało się, że miastu udało się wydzierżawić od PKP ten teren i można będzie w końcu zrobić tam porządek. Takie wiadomości cieszą - brawo :!:
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Remont dworca trwa już jakiś czas.
Zaczęto od szaletu. z racji osłabienia konstrukcji wzmocniono ściany obiektu wypełniając wszystkie otwory gustownymi białymi pustakami.
Aby utrudnić życie podróżnym, każdej nocy w rejonie obiektu dyżuruje patrol policji w radiowozie opel Astra i każdego przyciśniętego nagłą potrzebą a załatwiającą to w pobliżu przegania włączaniem koguta.
Na nic tłumaczenia, że przecież kiedyś można było.
To nic, rozbiórka byłaby droższa, a żyjemy w gospodarce rynkowej mówią stróże prawa i dzielnie pilnują okolicznej przyrody. :wink:
ODPOWIEDZ