Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Monitoring na naszych osiedlach.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Podobne rozwiązania proponowałem z pijanymi kierowcami, potencjalne ujawnienie danych i strach przed opinia otoczenia jest najskuteczniejszą prewencją.
Materiałów z kamer policja nie monitoruje nawet nocą niejednokrotnie słychać w okolicy wrzeszczących wyrostków wystarczyłoby podjechać wystawić mandat za zakłócanie ciszy i na drugi raz jeden z drugim się zastanowi czy jest sens budzenia całej okolicy.
Ostatnie akcja z szybą Neonetu i co kamerka była? Była, winny złapany?
Ależ skąd.
Pozdrawiam Ziomali
Sam12
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

No tak i było by to jak z nauczycielami sprawdzającymi egzaminy... po to jest anonimowość by można byłoby się poprawić w przyszłości. nie w tym rzecz, problem jest inny nasze prawo nie jest konsekwentne dostanie mandat i płacić nie musi bo sądy, ani policja wcale nie walczą o to. Inną sprawą jest to że Redzka policja szybciej podjechałaby do Starszej Pani niż do grupy nawet 16-sto letnich Chłopców!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Sam12 pisze:No tak i było by to jak z nauczycielami sprawdzającymi egzaminy... po to jest anonimowość by można byłoby się poprawić w przyszłości. nie w tym rzecz, problem jest inny nasze prawo nie jest konsekwentne dostanie mandat i płacić nie musi bo sądy, ani policja wcale nie walczą o to.
Jakoś nie mogę powiązać nauczycieli z pijanymi za kierownicą.
Anonimowość jest po to by można się było poprawić w przyszłości?
Przyznam, że nie zrozumiałem to nie ma nic wspólnego z prewencją, a prewencja akurat w tym przypadku jest wskazana.
Prewencja ma w tej materii zadziałać tak by kierowca chwytając za kieliszek trzy razy pomyślał czy będzie gdzieś dzisiaj jechał.
Pozdrawiam Ziomali
Sam12
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

No ja Cie rozumie i jestem za pokazywaniem przestępców. Ale tu chodzi o anonimowość! prawo polskie (co za tym idzie rzymskie) daje prawo do anonimowości, by w przyszłości można byłoby pokazać że to jest pojedynczy
epizod... wiem bzdura wzięta z praw człowieka...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Juz któryś raz zniszczono wiatę przy przychodni i kościele. Tam trzeba kamery.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Juz któryś raz zniszczono wiatę przy przychodni i kościele. Tam trzeba kamery.
Zobacz jak wygląda ta na Gdańskiej, na wysokości SP 2.
Pozdrawiam Ziomali
Sam12
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

no i o ile pamiętam jest Kamera przy Kościele...

Może jednak pomysł PiS z przed 3 lat był dobry z tą godziną policyjną hehe może teraz się z tego śmieje ale na pewno w jakimś stopniu by to pomogło...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Sam12 pisze:no i o ile pamiętam jest Kamera przy Kościele...

Może jednak pomysł PiS z przed 3 lat był dobry z tą godziną policyjną hehe może teraz się z tego śmieje ale na pewno w jakimś stopniu by to pomogło...
Widzisz i tu się skłaniasz ku prewencji oczywiście z przekąsem jak mniemam.
Tyle tylko, że ta prewencja byłaby uciążliwa nie tylko dla graficiarzy, ale też na przykład dla młodzieńca, który chciałby po 22-giej wyjść z psem bo późno wrócił z rodzicami z teatru lub od chorej babci. Policja musiałaby iść z nim do domu itd.
Pozdrawiam Ziomali
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mam pytanie za 100 pkt. Czy w Redzie ktoś widział pieszy patrol policji.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Mam pytanie za 100 pkt. Czy w Redzie ktoś widział pieszy patrol policji.
Przed miesiącem na Mickiewicza dwóch bodajże absolwentów szkółki policyjnej. Godzina ok. 17-tej. :wink:
Pozdrawiam Ziomali
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

To szczęscie miałeś.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Też widziałem i to nie raz, przez jakiś czas prawie codziennie ich widywałem.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Chyba odbywali praktykę.Na Ciechocinie ich nie widac.
Sam12
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

wiesz jw. napisałem że mi by odpowiadało pokazywanie złodziei itp. mnie to nie robi ale jaest to nie zgodne z prawem które broni złodziei, pedofilii, uważam że przestępcy powini być jawnie pokazywani ale prawo sądzi inaczej... a z godziną policyjną żartowałem 9choć nie musi być od 22 może być o 1 w nocy) a patrole prawdopodobnie będą częstszym widokiem z racji cięć na paliwo :)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Sam12 pisze:wiesz jw. napisałem że mi by odpowiadało pokazywanie złodziei itp. mnie to nie robi ale jaest to nie zgodne z prawem które broni złodziei, pedofilii, uważam że przestępcy powini być jawnie pokazywani ale prawo sądzi inaczej... a z godziną policyjną żartowałem 9choć nie musi być od 22 może być o 1 w nocy) a patrole prawdopodobnie będą częstszym widokiem z racji cięć na paliwo :)
A są jakieś cięcia?
Strzelać nie mają gdzie (brak strzelnic).
Jeździć nie mają czym(złomowanie polonezów).
Chodzić też nie będą bo przydział butów to 2 pary na rok.
To gdzie się podziewają nasze pieniądze?
Pozdrawiam Ziomali
ODPOWIEDZ