Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rowerem po Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...

Czy i jak używasz roweru ?

Transport lokalny (dojazd do sklepu, szkolu, dziecko do przedszkola, pracy etc)
2
4%
Transport lokalny i Rekreacja
17
36%
Tylko Rekreacja
23
49%
W ogóle nie używam
5
11%
 
Liczba głosów: 47
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

WICTOR pisze:
Swoją drogą fajnie było by gdyby powstała dalsza czesc wzdłuż ul Obwodowej :)
JEst chyba przewidziana rezerwa w MPZP.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

STRusz
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Mnie bardzo ciągnie w te obszary na północ i wschód od Moście Błota. Wiele razy latem wybierałem się tam sam. Chętny jestem na wypad grupowy.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Poczekajmy na lepszą pogodę.
mk
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Zaj.biste są te tereny :) W tym roku już kilka razy byłem rowerem na polach. A trasa na Bekę czy do Rewy w sam raz na jakiś wypadzik ;)
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

W ubiegłym sezonie kilka razy zorganizowaliśmy wycieczki rowerowe z Helu do Gdyni. Polecam tą trasę bardzo ciekawa, a jednocześnie dosyć prosta. Jadąc z Helu przez Puck i Rewę, a kończąc w Redzie wybijało mi na liczniku ponad 100km. W tym sezonie planuję zabrać ze sobą 11 letniego syna.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Zrobiło się ciepło.Czas na rowery.Dziś się wybrałem i tu niespodzianka. Nowa scieżka rowerowa wzdłuz ul. Kazimierskiej to jeden wielki parking.Musiałem omijać około 15 samochodów które tarasowały przejazd.Pytam więc po co ją zbudowano i wydano sporo pieniędzy.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Dla mieszkańców :-)
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ja za to chciałbym zwrócić uwagę na drogi rowerowe, które kończą się zwykłym przejściem dla pierwszych. Tak naprawdę ktoś kto projektuje takie przejście chyba nie zdaje sobie sprawy, że trzeba zsiądź roweru i go przez nie przeprowadzić. Warto dodać, iż wiele dróg rowerowych prowadzić do nikąd
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Cóż walka będzie ciężka, ale trzeba ją podjąć. Myślę, że bez wywalenia z pałacu na Łąkowej kilku pieszych patroli się nie obejdzie. Jeśli nie zaczną pouczać ludzi, to kto w tym mieście ma to zrobić? SM nie ma. Tak utyskujemy nad brakiem ścieżek rowerowych, a kiedy już pierwsze się pojawiają to kierowcy samochodów pokazują swoją siłę i ignorancję. Pisaliśmy już co dzieje się na ul. Nowej naprzeciw kościoła. Od kilku lat parkują na ścieżce i mogę się założyć, że mandatu nikt tam nie dostał - bo od kogo?
mk
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Pogoda z dnia na dzień coraz ładniejsza. Może administracja by coś zorganizowała w niedalekiej przyszłości?! :) Są mecze forumowiczów, to może coś dodatkowego?! Mam na myśli rekreacyjną wycieczkę rowerową z Redy, przez Moście Błota polami, nad rezerwat Beka do dzikiej "plaży" w Mrzezinie/Osłoninie, gdzie czekał by na nas jakiś grill lub ognisko (rozważam oczywiście ognisko, bo grilla razem z węglem nikomu by się nie chciało wozić ;) ), po czym powrót do domu, po drodze podziwianie widoków, ewentualne jakieś zdjęcia... wstępną trasę mam "upatrzoną", ale czekam na jakiś odzew i propozycje. pozdr.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Kuurczę, ale smaka mi robicie na te wycieczki rowerowe :D A ja w zeszłym roku zezłomowałem mój rower xD
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Damian pisze:Cóż walka będzie ciężka, ale trzeba ją podjąć. Myślę, że bez wywalenia z pałacu na Łąkowej kilku pieszych patroli się nie obejdzie. Jeśli nie zaczną pouczać ludzi, to kto w tym mieście ma to zrobić? SM nie ma. Tak utyskujemy nad brakiem ścieżek rowerowych, a kiedy już pierwsze się pojawiają to kierowcy samochodów pokazują swoją siłę i ignorancję. Pisaliśmy już co dzieje się na ul. Nowej naprzeciw kościoła. Od kilku lat parkują na ścieżce i mogę się założyć, że mandatu nikt tam nie dostał - bo od kogo?
Najbardziej wkurzające jest zastawianie samej drogi rowerowej jak obok są wolne m-ca parkingowe. Kompletny brak logiki i egoizm ze strony kierujących.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

a może nordic walking? możecie biegać ile chcecie, ale tyle mięśni co przy tym spacerku, nigdy Was nie będzie boleć (a takowe zakwasy powinny być zachętą:) ). rano jadę do Rzucewa by stamtąd przejść się do Pucka i z powrotem... więc czekam na chętnych na kolejne wypady
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Co do wypadów rowerowych to ja jestem chętny.
ODPOWIEDZ