Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Akcja zima!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

"pi" ma całkowitą rację. Można się czasem zebrać i odśnieżyć. Poza tym jeśli jest wąsko to i tak pług nie wjedzie i pozostanie ręczne odśnieżanie. Tak jest na większości ulic, które są wąskie. Jak sąsiad zaparkuje przy płocie na drodze i pług nie ma możliwości ominięcia go cała ulica pozostaje nieodśnieżona do czasu usunięcia samochodu. Mój sąsiad już się nauczył.:)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Można zrobić tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

gdzie to zdj było robione ?:D
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Na os. Buczka wywiesili ogłoszenia, że będą odśnieżać parkingi i proszą o usunięcie samochodów w godz. od 7,00 do 15,00. No i co oczywiście samochody jak stały tak stoją.
andy
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dwa dni temu padal snieg a w okolicy 12Marca i ulic w dzielnicy Betlejem plogi nie jezdzily tylko przy domu p.Adama zostal snieg sprzatniety chyba wszyscy placimy podatki na odsnierzanie .Widac tylko pan Adam dba o swoj podjazd .
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

O co Ci kolego chodzi? Na 12 Marca został zepchnięty śnieg w ostatnich dniach i na bocznych ulicach także - poszerzyło się dzięki temu. W całym mieście widać wywożenie śniegu. Ale nie martw się, jak chcesz pomarudzić, to właśnie widziałem prognozę z dużymi opadami śniegu więc będzie można posmęcić. Może wreszcie premiera odwołać za ten śnieg ;)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Niestety w tym roku służby odpowiedzialne za odśnieżanie zupełnie sobie nie radzą! Czy jest to ta sama firma co odśnieżała w zeszłym roku? Pytam ponieważ w zeszłym roku pługi jeździły często i skutecznie a w tym roku w ogóle ich nie widać! Teraz gdy mróz odpuścił powinni dokładnie zebrać śnieg z jezdni ( bo jazda na tej brei jest bardzo niebezpieczna) a tu co? nie uświadczysz żadnego pługu! Niech czekają do następnych opadów to dopiero zacznie się jazda!
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Przez ostatnie dwa dni zostały poszerzone ul. Lipowa,Brzozowa,Kazimierska,Obwodowa.Teraz będzie łatwiej sciągac snieg z jezdni.
sebus1
Forumowicz
56 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Wystarczy kupić "słupek" z kłudką zabezpieczający lub samemu zrobić sobie na swoim miejscu parkingowym i po kłopocie..:)..a takiemu co się wpycha na odśnierzone miejsce to wryja i się nauczy..:)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Trzeba też zapowiedziec znajomym żeby nie robili odwiedzin bo mogą dostać w ryja jak pisze Sebus.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

widzę że prawo buszu zaczyna obowiązywać.a z gośćmi to prawda, lepiej niech przyjadą autobusem ,bo w ryja można w Redzie zarobić ;)
sebus1
Forumowicz
56 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Nie mieszkam w bloku więc mnie to nie dotyczy..:)..Ale napewno niepozwolił bym żeby mnie ktos wykorzystywał do odnieżania..:). Chyba że ktoś to lubi robić w celach charytatywnych..:)..to powodzenia. A gości bym uprzedził:)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dobre, dawno się tak nie śmiałem. Ostatnia wymiana zdań nieźle mnie rozbawiła. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

sebus1 pisze:Wystarczy kupić "słupek" z kłudką zabezpieczający lub samemu zrobić sobie na swoim miejscu parkingowym i po kłopocie..:)..a takiemu co się wpycha na odśnierzone miejsce to wryja i się nauczy..:)
A jakie masz podstawy by taki słupek postawić? Wykupiłeś to miejsce? A poza tym słupka tak łatwo nie zamocujesz bez profesjonalnego sprzętu
sebus1
Forumowicz
56 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zostaje jeszcze mozliwość poprzebijania opon w samochodzie i innych paru rzeczy..:)..jeśli prośba nie poskutkuje..:). Ludzie trzeba sobie umieć radzić z nieswornymi sąsiadami..:), albo miec twardą d..pę i nie żalić się na forum, że wam ktoś miejsce podprowadza..:)
ODPOWIEDZ