Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ferma lisów

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
deyna_88
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ludzie szukaja tanszej dziaki wprowadzaja sie tak jak tu kolo farmy lisów a potm afere robia!! to tych ludzi utrzymanie, zastanówcie się!!!!!!!!! Sa gorsz rzeczy ludzie domy traca a wy macie problem ze wam wanilia pod nosem niepachnie!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Deyna 88 czy może jesteś właścicielem takiej fermy że tak się burzysz? Jeśli nie, to czy mieszkasz w bliskim sąsiedztwie ? Ja mieszkam na Ciechocinie prawie 7 lat i jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego strasznego fetoru. A kupiłam dom w znacznym oddaleniu od ferm .
deyna_88
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a ja ponad 20 lat mieszkam na ciechocinie i do farmerki mi daleko!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

deyna_88 pisze:a ja ponad 20 lat mieszkam na ciechocinie i do farmerki mi daleko!
Ale nie odpowiedziałaś jak daleko mieszkasz od ferm? Bo wbrew pozorom odległość robi wielką różnicę... :(
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ostatnio znalazłam coś ciekawego w podobnej sprawie dotyczącej lisów

http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,512,17526.html
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Niestety w sprawie "naszych" lisich ferm to nic nie zmienia... Jak na razie UM nie wykazuje większego zainteresowania sprawą. Sprawa wróci na forum jak tylko zrobi się ciepło i zacznie się roznosić ten okropny fetor...
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wojny nie wygrywa się w pojedynkę, trzeba złączyć siły, więc przeciwnicy FERMY lisiej łączcie się!!! nie czekajmy na lato, kiedy to po pracy będziemy chcieli odpocząć w swoich ogródkach, a smród wywołujący odruchy wymiotne zamknie nas w 4 ścianach naszych domów. Sąsiedzi fermy lisiej na Ciechocinie to mieszkańcy Redy od ok 50 lat, których cierpliwość już się wyczerpłała, więc zróbmy coś z tym...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

no dobrze, ale czy właściciele fermy dostali rekompensatę za tą fermę? Bo ja na przykład bym nie chciał, żeby ktoś przyszedł do mnie z miasta, powiedział, że mu moje sąsiedztwo nie pasuje i zaraz ktoś przyjdzie i mi to wszystko zabierze. To wygląda na legalne złodziejstwo.
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

huherko nie upraszczaj - Reda to nie jest bezludna wyspa-poza tym jeśli jak np. na Oruni, będzie planowana np. inwestycja drogowa przebiegająca przez tę "nieszczęśliwą" fermę , to właściciele bankowo dostaną odszkodowanie, bo to akurat wynika wprost z ustawy...
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a swoja drogą, czy Twoje sąsiedztwo jest równie uciążliwe?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Te fermy istnieją już pół wieku .Wy się teraz burzycie z tego powodu.Jeżeli nie jest zatruwana ziemia to urząd ma związane ręce.Te fermy stoją na ziemi rolnej.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Cieszę się że w końcu ktoś myśli tak jak ja - Iwa mam nadzieję że inni dołączą do nas i w końcu coś uda się załatwić .
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

no to jesteśmy już przy najmniej dwie, a może i więcej- trzeba zebrać ,wypisać wszystkie argumenty poparte faktami-zdjęciami i napisać pismo i złożyc je najlepiej za pośrednictwem radnej z tego okręgu- zresztą mieszkającej w pobliżu rzeczowej fermy Radnej Hani Janiak do Przewodniczącego Rady Miejskiej...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

To kiedy zabieramy się do pracy?
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

jak wrócę z urlopu tj. od przyszłego poniedziałku, pozdrawiam
ODPOWIEDZ