Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wyniki wyborów samorządowych 2010

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:Skoro magazyn to z małej litery,Ty piszesz się z dużej,coś chyba nie tak?A belfrem nie jestem i nie mam ku temu powołania.Samouwielbienie aż od ciebie bije,nie jest to postawa pozytywna w sensie socjologicznym i również społecznym,albowiem osoby bezkrytyczne wobec siebie mają zapędy dyktatoskie .To na tyle ,dobranoc.
Eryku ,niepotrzebnie robisz OT.jeszcze do niedawna byleś zgorszony złośliwością,dogryzaniem sobie forumowiczów na tym forum,widzę,że i Tobie się udzieliło,przestań jątrzyć i pisać nie na temat.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Świąteczny klimat się udziela forumowiczom :) :sniezka:
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Do redzianki.Właśnie jako nowy nauczyłem się jednego,że wielu wyznaje zasadę Kalego,innych można usrywać tylko mnie nie ruszać-oto działanie niektórych,dlatego swoimi wpisami pokazałem niektórym,że nie warto czepiać się innych jak samemu nie jest się bez skazy.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Mam propozycje dla Lagerfelda i Eryka : spotkajcie się w Fuji na piwie, może nawet dajcie sobie po buzi. Nie widzicie, że forumowicze dają wam do zrozumienie, że się zapędziliście.
Wesołych Świąt ! :)
Lagerfeld

13 lat temu

ha ha to się uśmiałem pi ;) może kiedyś...ja nie mam nic przeciwko piwku w fuji :) nawet z Erykiem.
Lagerfeld

13 lat temu

lui ....... dalej się waham. Tamten wpis był na gorąco po wyborach. Teraz głowa ochłonęła i są inne myśli. ALe spokojnie miejsce dla Ciebie będzie masz szansę jeszcze wygrać. :)
Lagerfeld

13 lat temu

Eryk chodź na piwo ...pogadamy, wyjaśnimy sobie różnice zdań. Nie widzę problemu :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

dorotka pisze:
Dorma pisze:
doktor.t pisze: Chodzi pewnie o Panią Lacka. Ona przejęła stanowisko po mężu. Potem uczyła w sp. 2. techniki i "wychowania do życia w rodzinie" czy jakoś tak nazywał się ten przedmiot :)
Pani Lacka uczyła biologi za moich czasów
A mnie jeszcze z 10 lat temu uczyła fizyki.
No możliwe, że fizyki tez uczyła. chyba nawet miałam z nią zastępstwa za Panią Sokołowską. Tylko ja mowie o czasie jakies 15 lat temu :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Część mieszkańców Redy na początku nowego roku czekają kolejne wybory do samorządu. Redzianie będą wybierać radnego w dwóch okręgach - okręgu nr 7 (w dzielnicy Ciechocino) oraz w największym okręgu w mieście - nr 13 (ul. Asnyka, Mickiewicza, Brzechwy, Ceynowy, Poniatowskiego i Szkolnej).

http://reda.naszemiasto.pl/artykul/7177 ... ,id,t.html
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Te dwie osoby powinny z własnej kieszeni zapłacić za te wybory albo w przyszłosci nie powinno ich się wybierać na radnych.A swoją drogą burmistrz też lubi szastac publicznymi pieniędzmi .Zeby mu się to nie odbiło czkawką w przyszłosci.
Lagerfeld

13 lat temu

W zasadzie to dobra informacja dla mnie :) Trzeba pracować nad tym by się dostać a wtedy............ ;)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

kowalski pisze:Te dwie osoby powinny z własnej kieszeni zapłacić za te wybory albo w przyszłosci nie powinno ich się wybierać na radnych.
albo powinny 2 razy bardziej starać się :lol:
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jestem ciekaw kiedy odbędzie się ta dogrywka,chyba jest na to jakiś konkretny czas wynikający z ordynacji wyborczej,jak na razie w niedzielę jest WOŚP, i co dalej? Na razie cisza prtzedwyborcza.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Trochę odbiegnę od tematu ale mam pytanie - od wyborów minęło sporo czasu a do tej pory pozostałości (tzn. plakaty wyborcze a raczej ich mizerne pozostałości) straszą nas w różnych miejscach Redy. O ile wiem to chyba komitety wyborcze mają 2 tygodnie na uprzątnięcie a po tym czasie grożą sankcje finansowe. Tylko kto w Redzie ma tego dopilnować?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:Jestem ciekaw kiedy odbędzie się ta dogrywka,chyba jest na to jakiś konkretny czas wynikający z ordynacji wyborczej,jak na razie w niedzielę jest WOŚP, i co dalej? Na razie cisza prtzedwyborcza.
w niedziele 20 marca

http://reda.naszemiasto.pl/artykul/7471 ... ,id,t.html
ODPOWIEDZ