Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

MOSiR - problemy

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
PRZECIWNY
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Damianie odnosząc się do twojej wypowiedzi nie trudno sie z nią zgodzić. Cały problem jest wtym że jeżeli ktoś cos obiecuje ( tym bardziej dzieciom kierując te słowa bezpośrednio do nich ) to sie z tego wywiązuje. Zgadzam się również z tym, że w Redzie może jest lepiej niż gdzie indziej ale dlaczego nie może byc jeszcze lepiej i być wzorem dla innych. Przykre jest to że młodzi chłopcy dowiadują sie na 2 dni przed rozegraniem meczu ligowego o tym że nie mogą grać bo zniszczą murawę " chlubie " redzkiej piłki nożnej Orlętom Reda. Uwierzcie wszyscy że gdyby było drugie boisko w miarę równe i zadbane nie było by problemu rozgrywania meczy w Redzie. Niestety ale w tej chwili i nigdy przedtem, no może poza jednym półroczem gdy zostały wydane pieniądze na nawadnianie murawy ( ciekawe czy jeszcze działa ) i murawa na bocznym boisku wyglądała w miare rozsądnie, tak do tej pory na tym boisku można sobie zrobić krzywdę a nie rozgrywać spotkania. Naprawdę czy potrzeba aż tyle pieniędzy by przygotować drugie boisko ??
Jerzy Conradi
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam Panie Karolu!
Odpowiadam Panu na złośliwy artykuł - komentarz Pana na forum e-Reda
W związku z tym ,że nie przyszedł Pan na spotkanie z klubami dotyczące zasad korzystania i użytkowania boisk na mecze ligowe i do treningów uprzejmie informuję:
1. nigdy i nikomu nie obiecałem grania wszystich meczów na 1 lub nawet na 2 płycie trawiastej!!!!.Żeby prawidłowo eksploatować płytę piłkarską nie można w okresie wegetacji trawy uzytkowac boiska /mecze i treningi/ więcej niż 6-8 godzin tygodniowo/my gramy średnio50godz w tygodniu na 2 płytach/.U nas te normy przekraczamy kilkunastokrotnie ze względu na dobro dzieci, ich świetne wyniki i zaangażowanie dzieci , rodziców i trenerów.Teraz nie ma wegetacji trawy ,a boisko II po -20 stopnowej zimie jest mokre i nie nadaje sie do gry/nie z naszej winy, bo my wszystko przygotowaliśmy/ tylko z przyczyn pogodowych musi odparować i wyschnąć/nie mamy jeszcze płyt podgrzewanych tak jak extraklasa/.Gdyby w tym tygodniu drużyny weszły na płytę II trawiastą za miesiąc by Pan narzekał ,że jest to następne boisko klepiskowe nie do grania i znowu nasza wina- a tak by było.
Orlęta Reda zgodnie z przepisami PZPN mogą rozgrywać mecze ligowe tylko i wyłącznie na 1 boisku!!!!!!.Pozostałe drużyny mogą grać na wszystkich 4 pozostałych boiskach/ II ,III, UKS i Orlik/.
Mam pytanie do Pana ?
-dlaczego w Gdyni nie zagraliście na naturalnej trawie tylko na sztucznej?/ bo też im szkoda niszczyć boiska i też nie są gotowe po zimie/
- to że się Pan nie zna na murawach, a poucza innych, to widać na boisku UKS przy szkole?Dlaczego część treningów i meczów nie rozgrywacie na swoim boisku. Przecież od roku jest gotowe i wydano sporo środków dla dobra dzieci....?Co Pan jako v-ce Prezes UKS zrobił w tym kierunku? Ja bynajmniej pomogłem zweryfikować to boisko w zeszłym roku do rozgrywek ligowych z czego i tak nie skorzystaliście.
Uprzejmie Pana informuję , że 2 konserwatorów na 6 ha naszej powierzchni pracuje bardzo ciężko aby dzieci mogły z radością grać i trenować na boiskach MOKSiRu.Bardzo dobrze przygotowali III boisko ,o czym świadczy wygrana chłopców / rocz 99/ 2:0.Moje gratulacje dla chłopaków i trenera!!!!W przeciwieństwie do Pana ja szanuję i doceniam pracę konserwatorów, a zarazem codziennie kontroluję z efektów i czasu pracy.
2. Krzywdzace dla nas jest zdanie że nie dbamy o dzieci!!! Dzieci są najważniejsze ale ja musze podejmowac czasami trudne dla mnie decyzję kto i
kiedy i ile ma trenować i grać na boiskach , bo jest to dobro nas wszystkich.Tu niestety wszystkich nie zadowole........
Rocznik 97 rozegrał w zeszłym roku wszystkie mecze na głównym boisku oprócz jednego jesiennego przy ulewach deszczu.
Nasze skuteczne działania w postaci budowy trybuny głownej, tablicy swietlnej, Orlika ze sztuczną trawą, boiskiem wielofunkcyjnym i szatniami są przykładem ,że dbamy o Redzkie dzieci.W przyszłości III płyta ma zostac pokryta szuczną trawą i rozwiąże to wiele problemów.Potrzeb inwestycyjnych jest mnóstwo, a możliwości ograniczone ale nie od razu Kraków zbudowano............
Ostatnio przed ME sporo przedstawicieli nas odwiedza i chwalą nasze miasto za warunki piłkarskie i cały obiekt.Czołowe kluby przyjadą do nas do Redy na obozy.Nie bądzmy malkontentami tylko cieszmy się z tego co mamy i pracujmy wszyscy konstruktywnie aby było jeszcze lepiej!!!!!!!!!!
Oczywiście zapraszam Pana do współpracy i oświadczam ,że żadne z dzieci nie zostaną pokrzywdzone przez Pana internetowe opinie o MOKSiRze.
Zapraszam do współpracy .
Pozdrawiam Pana i czytelników forum
Dyrektor
Jerzy Conradi
Miejski Ośrodek Kultury,Sportu i Rekreacji
84-240 REDA UL.łĄKOWA 59
tel/fax0586783164 , 0586785802
e-mail : moksir@moksir.reda.pl
www.moksir.reda.pl
karol
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Panie Dyrektorze, artykuł z dnia 25.03.2011r. zrobiłem na zasadzie "kopiuj, wklej". Jeżeli Pan myśli, że kolejne artykuły są mojego autorstwa to jest Pan w błędzie / to można sprawdzić przez administratora forum/ ale nie zamierzam się z tego tłumaczyć.
Ja miałem Pana za "faceta" z którym można zawsze się dogadać, tylko szkoda że czasami miewa Pan humory.
Zastanawia mnie jedno, co tak Pana interesuje boisko przy szkole?Przecież ani miasto ani Pan nie dał na to boisko złotówki. Robilismy je sami, własnymi środkami a boisko piaskowe przygotowywał Pan Stefan i z tego co sie orientuje to nie jest pracownikiem MOKSiRu. Proszę nie mydlić ludziom oczu.
Serdecznie pozdrawiam i koncze temat w tym wątku.
Ostatnio zmieniony |28 Mar 2011|, o 15:09 przez karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

karol pisze:Panie Dyrektorze, artykuł z dnia 25.03.2011r. zrobiłem na zasadzie "kopiuj, wklej". Jeżeli Pan myśli, że kolejne artykuły są mojego autorstwa to jest Pan w błędzie / to można sprawdzić przez administratora forum/ ale nie zamierzam się z tego tłumaczyć.
Ja miałem Pana za "faceta" z którym można zawsze się dogadać, tylko szkoda że czasami miewa Pan humory.
Serdecznie pozdrawiam i koncze temat w tym wątku.
Staram się rozumieć poglądy panów Karola i Jerzego, nie mniej tłumaczenie się wklejenie artykułu... świadczy chyba tylko o niekompetencji. Panie Karolu proszę tylko o to by każdy kierowany wobec kogokolwiek zarzut był przemyślany:)
Tak samo trudno mi się zgodzić z ostatnim zdaniem P. Karola, tzn. nie tyle zgodzić, ile jego treść absolutnie nic nie wnosi do dyskusji ("miewa Pan humory"), a osobom nie obeznanym z tematem, jak ja chociażby, mówi tylko tyle, że Pan KArol nie ma innych argumentów. Tak to odbieram jako laik w dziedzinie korzystania z redzkich boisk.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Krótko mówiąc wywlókł Pan Karol trochę na forum i co się udało namieszać to się udało. To nie miejsce na takie osobiste wycieczki. Konkretne sprawy należy tu podnosić, by większości było lepiej. A jeszcze się taki nie narodził, żeby każdemu dogodził. Taka rola dyrektora, by podejmował decyzje.
A na marginesie dorzucę do Moksiru - świetnie, jeśli dużo organizujecie. Szkoda, że mało informujecie. Szumu więcej proszę, wiadomości, informacji - chcemy wiedzieć z czego można korzystać. Ostatnio przyciągają coraz większą rzeszę ludzi imprezy kulturalne, może sportowe też należałoby lepiej nagłaśniać .... Pozdrowienia i życzę porozumienia.
PRZECIWNY
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ryszardzie, dopóki byłem tylko obserwatorem wydarzeń co się dzieje na obiektach sportowych w Redzie to też wydawało mi się, że jest wszystko cacy. Od momentu rozpoczęcia treningów przez mojego syna z kazdym rokiem ten cudowny obraz stawał się zamazany. Jest dużo spraw które leżą miłośnikom piłki nożnej na sercu ale nie ma sensu na forum tego roztrząsać. Dziwie się tylko że zabiera pan głos w sprawie jak pan sam twierdzi o której nie ma zielonego pojęcia. Pozdrawiam
Panie dyrektorze obiecał Pan - dla przypomnienia - przed wyjazdem rocznika 97 do Warszawy na turniej zorganizowany przez premiera Tuska. W Gdyni zagralismy na sztucznej murawie ponieważ wszystkie drużyny juniorskie obligatoryjnie rozgrywają tam swoje mecze bez względu na pogodę i porę roku. Chciałbym jeszcze tylko przypomnieć że od pewnego rocznika ( a rocznik 97 do nich należy ) boisko musi być pełnowymiarowe i niestety boisko przy szkole tego nie spełnia. Mam nadzieję że nigdy więcej żadna grupa wiekowa w Redzie jako gospodarz meczu nie bedzie musiała sie tułać po obcych boiskach. Pozdrawiam
UKS-owski Rodzic
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Panie Dyrektorze...
1. jak udało sie Panu zweryfikowć plac przy szkole jako boisko do rozgrywania meczy? , to tak jakby postawić bramki przy placu przy Kosciel Sw. Antoniego w Redzie
2. Narzeka Pan na nadmiar meczy i treningów na Naszych obiektach a jak wiadomo jest bosko w Rekowie Dolnym gdzie Prezes notabene radny naszego miast dostał na remont tego boiska nie małe pieniądze, a otwarcie jak pamietam było latem 2009 roku podczas festynu, w którym to brała udział drużyna UKS Reda nie pamietam jakiego rocznika.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

interesuje mnie 2 kwestie :
1. kiedy powstanie takowe sztuczne boisko ?
2. czołowe drużyny to np jakie ?

pytam z czystej ciekawości , pozdrawiam
krolikroger
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

polecam przyjrzec sie co rodzic uks napisal i podyskutowac o tym problemie na forum.wiele osob widzi co dzieje sie na mosirze a malo ma odwage napisac jak naprawde jest.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ja uważam, że drobne sprawy mozna tu omawiać, ale grubsze to już raczej powinno się osobiście,m ew z jakimś komitetem obgadywać z samym dyrektorem. Pozdro!
ODPOWIEDZ