Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Monitoring na naszych osiedlach.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czy Ktoś coś słyszał o programie monitorowania naszych osiedli?
Podobno w kwartale ulic Szkolna, Prusa, Św. Wojciecha i Mickiewicza prowadzone są jakieś prace mające na celu poprawić bezpieczeństwo mieszkańców?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Semeko ma w planach instalacje monitoringu. To zależy od tego ile mieszkańcy będą w stanie do niego dopłacać miesięcznie.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jak mowa o monitoringu, to ciekawostką jest jakość wykonania instalacji nowego monitoringu Szkoły Podstawowej nr 2. Czy nie wygląda to najlepiej, czy może się czepiam? W celach poglądowych wrzuciłem fotkę do galerii do działu "inne", choć raczej powinienem wrzucić to w "ciekawostki"
http://e-reda.pl/galeria/displayimage.php?album=7&pos=0
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ale jak słyszałem w szkole, monitoring jest skuteczny, choć jeszcze za mało kamer - na razie 8szt.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Te kamery co stoją na Brzechwy, to jedna z Nich dość często sie psuje. Przynajmniej u mnie czesto nie ma sygnalu z tej osiedlowej kamery, a nawet jak cos sie dzieje to Policja i tak nie reaguje...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Te kamery co stoją na Brzechwy, to jedna z Nich dość często sie psuje. Przynajmniej u mnie czesto nie ma sygnalu z tej osiedlowej kamery, a nawet jak cos sie dzieje to Policja i tak nie reaguje...
Czyli Brzechwa jak piszesz Arturze jest obsadzona, ciekawe tylko jak z rejestrowaniem nagrań bo jeżeli jest to tylko do pooglądania w telewizji osiedlowej to mam mieszane uczucia.
Wątpię żebyśmy doczekali czasów kiedy to policja będzie wpadać na skutek jakiegoś chuligańskiego wyczynu do danego rejonu.
Natomiast możliwość dotarcia do materiału dowodowego bardzo by się przydała.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

ja sobie czasem oglądam zdjęcia z kamery z placu ZS nr 1
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mnie strasznie denerwuje podglądanie ludzi...kamery w mieście, ochrona w sklepach patrząca Ci na ręce...i czuję się jak złodziej....
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:ja sobie czasem oglądam zdjęcia z kamery z placu ZS nr 1
Kiedyś znajomy znajomego wracał nieco później do domu z "koleżanką", no i żegnali sie czule, a to wszystko ogladała w tv zona tego kolesia. Jakie było jego zdziwienie, gdy na dzień dobry dostał z plaskacza w twarz... :D
Wszystko dobrze sie skończyło (to nie było w Redzie)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Alfisto z tego co mi się wydaje to są tylko kamery osiedlowe, i nie wiem czy Policja jest do nich w ogóle podłączona...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Koleś miał pecha. Ale kamery powinny być. Poprawiają bezpieczeństwo.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

noa kamęrę montują przy szkolnej a dokładnie obok placu zabaw leżacego za żabką
Awatar użytkownika
MS 13
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Moze troche nie w temacie,ale co myslicie o tym jak was sledzi ochroniarz w jakimkolwiek sklepie i łazi za wami.Zdarza sie to często i mozna miec rozne odczucia.Mnie dla przykladu to smieszy lecz zarazem smuci bo czy tego wymaga praca ochrony sklepu?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dokładnie... po pierwsze wystarczy, że założe np. bluze z kapturem to na starcie wiem, ze 90% obsługi sklepow czy ochroniarzy juz bedzie sie do mnie "kleiło". poza tym czuję sie okropnie.... jak nieproszony gosc... chodzac po sklepie i majac takie towarzystwo obok siebie
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

być moze ochrona w sklepach nie jest najbardziej subtelna, ale tez nie nalezy zapominac tego, po co oni tam są. Nie ma co ukrywać sporo klientów po prostu zapomina zapłacić.
Straty muszą byc spore, skoro opłaca sie wynajmowac firmy ochroniarskie.
ODPOWIEDZ