Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wywóz śmieci w Redzie po 1 lipca 2013 (nowy system)

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Dla Betlejem niestety to nie był TEN dzień.
Śmieci czekają. Ciekawe po co robią harmonogramy skoro ich nie realizują....
pi
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Wg harmonogramu jutro pierwszy raz powinni odebrać śmieci z naszej ulicy . Wystawiłam pojemnik i worki i.... czekam .
Mam nadzieję ,że nie będę jutro wszystkiego z powrotem chowała.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

W ulotce z UM jest napisane, że harmonogram ma być na stronie internetowej Remondis. Stwierdziłam, że oddział tej firmy w Gdyni nie ma swojej strony. Strona centrali zajmuje się w zasadzie promocją. Ciekawe .....
pi
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Na ul.Objazdowej śmietniki były opróżnione wczoraj, a kolorowe worki tez znikły, więc chyba zostały zabrane przez Remondis.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

pi pisze:Dla Betlejem niestety to nie był TEN dzień.
Śmieci czekają. Ciekawe po co robią harmonogramy skoro ich nie realizują....
Pi wystawiaj szybko śmieci, do nas właśnie w tej chwili przyjechali i zabrali
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tempest pisze: Nam jedna z pań koniecznie kazała podać w deklaracji nr działki i obręb ewidencyjny ......
Też musiałam wpisać, ale poprosiłam, żeby Pani poszukała w ewidencji gruntów, bo nie znam tych numerów...Pani sprawdziła w komputerze i wpisała w deklarację
Ja z tych co się nie awanturują, tylko uśmiechają...bo nie lubię jak ktos na mnie krzyczy
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

dorka04 pisze:Wg harmonogramu jutro pierwszy raz powinni odebrać śmieci z naszej ulicy . Wystawiłam pojemnik i worki i.... czekam .
Mam nadzieję ,że nie będę jutro wszystkiego z powrotem chowała.
W Pieleszewie mieli zabrać w poniedziałek (pojemniki pojawiły sie w sobotę, czyli po 2 dniach), nie wiedzielismy o tym, więc nawet śmietnika nie wystawiliśmy....wczoraj idę z workiem, podnoszę klapę a tam PUSTO!!!! sami sobie zabrali
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Patrząc na zawartość poszczególnych kontenerów na śmieci w czasie wyrzucania swoich śmieci, mogę stwierdzić, że jeśli ludzie szybko nie nauczą się segregacji to zmiana stawki z 11zł na 17zł nastąpi bardzo szybko!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

U nas to samo
Ale u nas problemem są sklepy Kwadja, Dominik, Warzywniak itd., które totalnie olewają segregację. Co się pani sklepowa będzie wysilała z segregowaniem, przecież ona i tak nie zapłaci więcej.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

goya pisze:U nas to samo
Ale u nas problemem są sklepy Kwadja, Dominik, Warzywniak itd., które totalnie olewają segregację. Co się pani sklepowa będzie wysilała z segregowaniem, przecież ona i tak nie zapłaci więcej.


To fakt!może jestem naiwna,ale liczę na to,że jak postawią nam te nowe śmietniki zamykane na klucz to sklepy będą miały swoje?!
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Do Remondis czy jak im tam - pojemniki dla SM Słoneczna zostały wymienione na inne, znacznie gorsze - całe są zapiaszczone i brudne
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Dzisiaj przyjechali po śmieci ale worki niestety zostały.... Jak jutro nie zabiorą to chyba będę musiała wykonać telefon do UM.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

dorka: ale teraz mieli zabrać tylko zwykłe śmieci, a segregowane w przyszłym tygodniu
mar1975
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

asus79 pisze:Do mar1975
Jeśli klikniesz na dzień tygodnia zaznaczony na niebiesko na stronie miasta i otworzysz ten plik to wyświetli Ci się data pierwszego wywozu oraz szczegółowa lista ulic z których tego dnia będą odebrane śmieci.
Dzięki za poradę naprawde nie zauwarzyłem że tam jest takie wyszczegulnienie. Szkoda tylko że przyjechali po śmieci we wtorek koło 16:00 mimo że w harmonogramie jest dzisiaj czyli czwartek ?
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Bo wyszczególnienia nie było, pojawiło się później. Ja też wczoraj się zdziwiłam że worki zostały.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
ODPOWIEDZ