Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ferma lisów

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

By nie było, nie mam nic wspólnego z fermą i nie zamierzam:) Co do agresji to wy plujecie jadem na człowieka które uczciwie pracuje od wielu lat, jego wina ze zamieszkaliście w Ciechocinie ?! Czemu on ma się przenosić a nie wy?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

O jakim jadzie mówisz?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Skoro nie mieszkasz na Ciechocinie i nie masz nic wspólnego z fermą to raczej nie powinieneś zabierać głosu bo nie jesteś stroną zainteresowaną !
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Np o donosach do odpowiednich służb, szkoda ze jak na razie żadne kontrole nie ukazały żadnych uchybień, z tego co mi wiadomo oczywiście. Wybacz ale na pewno nie Ty będziesz decydować kto ma prawo zabierać głos a kto nie! Trzeba było myśleć przed kupnem domu!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

A to ciekawe bo nic mi nie wiadomo o żadnych donosach ani kontrolach - jednak jesteś bardziej zorientowany w sprawie niż większość z nas. Gratuluję !
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

No to może zamiast robić aferę to się ruszy dupsko i się pójdzie dowiedzieć co gdzie i jak ?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Ponieważ nie nasyłałam na nikogo kontroli ani nie pisałam żadnych donosów ( co zarzucasz ) to dobrze ci radzę odczep się od mojego dupska bo chyba przejdziemy z dyskusją na priv ponieważ zrobiłeś się co najmniej arogancki . trochę więcej kultury
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Na priv? Wybacz ale podziękuje hehe:) I nie zarzuciłem ci ze to ty pisałaś, pisząc "WY" miałem na myśli całą zgraję osób którzy nie myśleli przed zamieszkaniem w tych rejonach. Mi przeszkadzają odgłosy wydawane przez psy, aż uszy bolą gdy co chwilę się słyszy szczekanie a nie wspomnę o kupciach na chodnikach. ŻĄDAM ZAKAZU POSIADANIA PSÓW!
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Sądzę że rozsądniej byłoby żądać sprzątania po psach a nie zakazu ich posiadania i tu właśnie widać poziom twoich dyskusji ....
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

sadzę ze rozsądniej będzie zamieszkać w rejonie w której nie ma fermy lisów i tu właśnie widać poziom twojej dyskusji
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dobrze to kup ode mnie dom to bardzo chętnie się stąd wyprowadzę !
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja tego "zapachu " nie czułem już dawno
Wydawało mi się że ferma została zlikwidowana.
Pozatym zapach nie jest straszny tylko dziwny
Gorsze są smrody produkowane przez psy po obfitym posiłku.
Wracając do tematu: skoro ktoś sobie uczciwie zarabia i ma na to pozwolenie to czemu ktoś ma mu zabraniac.
Jak ja już od wielu lat jezdze samochodami (zawodowo) na parkingach używam webasto itp to też powinni mi zabronic takiej formy dogrzewania się i produkcji spalin itp
Nie tędy droga
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nie zamierzam:)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

To przestań nas stąd wyganiać ! Przecież gdyby to było takie proste to byśmy się wyprowadzili i po problemie ! Więc jeżeli nie jesteś w stanie wnieść niczego konstruktywnego oprócz rad typu zbierać manatki i wynocha do centrum to nie wkurzaj ludzi!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ale wy wyganiać możecie ? Podejrzewam ze gdyby to było takie proste to by przeniósł fermę i po problemie!
ODPOWIEDZ