Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tv cyfrowa naziemna i TV Tuner do komputera w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
abra
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam,

mieszkam na osiedlu semeko "Przy Młynie" ( w pobliżu kościoła) (Lidla)
Przymierzam się do kupna TV tunera do kompa ale nie jestem pewien czy złapie jakiś sygnał z antenki dołączanej do takich wynalazków. Nie bardzo mi się widzi instalowanie dużej anteny zewnętrznej, dlatego pytam, czy ktoś z okolicy korzysta z tunera TV podłączonego do kompa i antenki pokojowej ?
Jeśli tak, to prosiłbym o opisanie swoich wrażeń/spostrzeżeń, no i jeśli działa to jaki model.

z góry - dzięki
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Miałem taki zestaw kilka lat temu ale podłączony do talerza 90cm. To były jeszcze czasy gdzie można było łamać klucze i oglądać kodowane stacje. Nie wiem jaką antenę ma zestaw o którym myślisz ale jesli to jakaś mała domowa to cudów się nie spodziewaj.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
abra
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

chodzi o tuner TV do kompa - np. takie cóś: http://www.komputronik.pl/category/6235 ... frowy.html
Jarek

10 lat temu

.
Ostatnio zmieniony |10 Lut 2014|, o 13:15 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Przepraszam, ale co to za bzdury!?
ZAWSZE antena zewnętrzna jest lepszym rozwiązaniem od pseudo-anten wewnętrznych. Wewnętrzną to można w Chwaszczynie sobie postawić.
Tuner do kompa i kablem np. antenę Telkom Telmor z Gdańska, koszt ok. 100zł a jest mała, w kształcie ufo, nie szpeci, można wybrać niebieską lub białą
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

abra pisze:Kolejny esteta "valencianistas" - "w kształcie ufo, nie szpeci, można wybrać niebieską lub białą " ku...a czy ty chłopczyku zdajesz sobie sprawe co piszesz ? Ty pewnie jak sie ciebie pytają - Ile masz lat ? to odpowiadasz "Pogoda w Redzie jest słoneczna"

jeszcze sekunda i żyłka Ci pęknie.
Antena WEWNĘTRZNA nie nadaje się do użytku w Redzie, jedynie zewnętrzna, ktoś nade mną napisał, że wielkie zewnętrzne nie wchodzą w grę, podałem model który używam osobiście jest sprawdzony.

A Tobie niech żona wreszcie "da", może wyluzujesz..esteto
abra
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Proszę nie obrażać innych forumowiczów!!!
Moderator
czy ty jesteś głupi czy urodziłeś się idiotą - weź czytaj ze zrozumieniem !!!!! i przywróć mój post, prymitywie jeden. Nie kasuj bez sensu czegoś co jest prawdą. Kolejny esteta - pewnie "redziaczek" który raz jest "redziaczkiem" a drugi raz moderatorem.
Ostatnio zmieniony |10 Lut 2014|, o 19:43 przez abra, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Kindermajster
Znam to forum
133 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Abra napisał "czy ktoś korzysta (...)..." Rzeczywiście niektórzy nie czytają ze zrozumieniem ...
Wszędzie na świecie istnieją takie miejsca, z których do innych miejsc jest 50km...
ODPOWIEDZ