Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poczta w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

STARY1 ,przecież wiem ,że nie o wygląd zewnętrzny Ci chodziło.To był żart,żeby nie traktować tego tak poważnie.Pani Jadzia to przecież bardzo zadbana i elegancka kobieta ,ale nic nie usprawiedliwia jej zachowania.Jakbym tak pracowała jak ta Pani ,to już bym pewnie w ogóle nie pracowała.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Oj, dajcie spokój już pani Jadzi. Trudno ocenić czyja to jest wina. Mnie się wydaje, że to jednak Poczta Polska odpowiada po pierwsze za rekrutację pracowników na stanowisko (a więc ocenia ich kompetencje). Po drugie, jeśli ktoś ma braki, to pracowdawca powinien go wysłać na odpowiednie szkolenie, zmieniać sposób jego pracy. Po trzecie, tej pani może brakować motywatorów do pracy (niskie wynagrodzenie, warunki socjalne itp.) i tak możnaby mnożyć.

Niestety, daną organizację, czy firmę postrzegamy przez pryzmat pracowników, którzy mają kontakt z klientem. I to na nich skupia się cała uwaga.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Amen!
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Anonymous pisze:NIE prawdą jest że rano nie ma kolejek,dzisiaj byłem o godz 8.10 i było ponad 10osób!! :oops: Na tej poczcie organizacja jest gorsza niż na wsi,a co to będzie jak wprowadzą sie nowi mieszkańcy semeko i lamexu(dokończona budowa)trzeba będzie robić komited kolejkowy jak za PRL-u
Robię co mogę żeby nie chodzić na tą pocztę,wczoraj stałem w kolejce rano 35minut to jest totalny brak poszanowania petentów!Myślę że trzeba albo otworzyć nową pocztę albo zmienić w obecnej naczelnika
Niestety Poczta Polska zamiast zajmować się swoim podstawowym zadaniem, jakim jest dostarczanie przesyłek, chce być konkurentem dla banków. Pewnie z tego jest więcej pieniędzy. I czasami trzeba stać godzinę w kolejce po kupno znaczka lub odbiór poleconego, bo akurat jest termin wpłaty i wiele ludzi robi przelewy. Przez jakiś czas po otwarciu poczty było specjalne okienko po lewej stronie, gdzie bez większego czekania można było załatwić "sprawy pocztowe". Niestety zostało zlikwidowane :( .
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jak tam nasza poczta strajkują?
Czy listonosze wychodzą w teren?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

NIe wiem czy strajkują.

Ale na pewno mają otworzyć nowy oddział na Semeko
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Poczta na semeko???? Rany....jaki luksus jak na nasze warunki...aż nie wierzę....
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

To ciekawe jak będzie wyglądała rejonizacja?
A może listonosze z awizami zostaną w starej siedzibie, a tu powstaną tylko tzw. okienka?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A co zrobimy z Panią Jadzią;)? Byle by nie powstał taki twór jak w Auchan...niby poczta, wagę ma, Pani jest- ALE PACZKI NIE MOŻNA TAM WYSŁAĆ....
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Właśnie doczytałam na innym forum, że paczek w Redzie nie przyjmują......STRAJK!!! Czy ktoś widział listonosza????????
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

ja go normalnie nie widuje, a co dopiero podczas strajku, a moje listy odbieram od ludzi mieszkających wokół mnie, bo nasz kochany listonosz analfabeta ma problemy z porównywaniem nazwisk ze skrzynki z tymi co są na kopertach.

Ja sobie tez kiedyś zastrajkuje ... tak żyć sie nieda ...
ewelina2424
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja dostałam dzisiaj korespondencję więc chyba chodzą normalnie; a tak poza tym to ja nie mam problemów z listonoszem; mieszkam w Redzie od 1,5 roku i nie zdarzyło mi się żebym nie dostała jakiejś przesyłki
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No dzięki ewelina2424 skoro dostałaś korespondencję to z pewnością działają.
Czekam na dwie przesyłki i nic z tego, pewnie przez te strajkujące sortownie.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ponoć są problemy z dostarczeniem biletów na Euro 2008 polskim kibicom... Ale nie jestem pewien czy Poczta Polska chciałby się tak narażać...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Znajomy wylosował taki bilet i pomimo opłacenia kuriera koszt 30zł musiał osobiście pofatygować się do siedziby firmy po odbiór tegoż biletu. Jedyne 40 km w jedną stronę.
To tak na marginesie, ale skoro Zigi temat poruszył..... :wink:
ODPOWIEDZ