Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budynek po sklepie EWA / Neonet / Pepco

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Firmy ubezpieczeniowe wcale nie są takie chętne do wypłacania należnych odszkodowań i tak długo szukają różnych ścieżek, żeby się wymigać z wypłaty pieniędzy, albo żeby wypłacić jak najmniej...Nie ważne, że taki ubezpieczający się u nich płaci wysokie składki, żeby w takiej sytuacji dostać odszkodowanie. A taki patrol ochrony przyjeżdża na miejsce zdarzenia w ciągu kilku minut od dostania zgłoszenia o tym, że może dziać się coś niepokojącego, czyli najczęściej od momentu włączenia się alarmu. I nawet jeśli złodziej zdąży już wybić szybę w sklepie, to przynajmniej są ogromne szanse, że więcej szkód nie uczyni, ponieważ zostanie spłoszony, a czasami i nawet złapany jak jest mniej sprytny ;)
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jeśli masz dobry alarm, nie taki najprostszy, który włącza się dopiero jak złodziej jest już w środku, a taki trochę inteligentniejszy, który daje sygnał w momencie kiedy ktoś zaczyna próbować, to do czasu kiedy mu się uda patrol zdąży dojechać, a wtedy takie połączenie jeśli chodzi o uchronienie swojego dobytku jest skuteczne. Co oczywiście nie przeszkadza też temu, żeby jednak się ubezpieczać :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jeśli chodzi o złodzieji to nie wiem czy oglądaliście program na tvnie "Łapać złodzieja" oni potrafili mieszkanie splądrować w ciągu 5 minut. Także te firmy ochroniarskie nie zawsze dadzą rade dojechać w tak szybkim czasie...
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zgadza się, tylko że oni w tym programie zwracali też uwagę na to, że ludzie nawet w podstawowy sposób nie zabezpieczają swoich domów. Wytykali różne niedoskonałości, takie jak niezamknięte bramy, jak drewno czy łopaty leżące pod oknami mówiące "wybij mną szybę" ,kiepskie zamki w drzwiach, które jednym kopnięciem można wyważyć, czy właśnie nie włączanie alarmów. Zatem nie można wymagać cudów od patrolu, w sytuacji kiedy samemu wystawia się swój dom na pokusę złodziejowi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Artur pisze:Jeśli chodzi o złodzieji to nie wiem czy oglądaliście program na tvnie "Łapać złodzieja" oni potrafili mieszkanie splądrować w ciągu 5 minut. Także te firmy ochroniarskie nie zawsze dadzą rade dojechać w tak szybkim czasie...
Weź pod uwagę to, że to była telewizja, gdyby to wszystko było tak proste, to miałbyś splądrowaną chatę 2 razy w miesiącu :D
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

No tak telewizja robi swoje - oni tylko pokazują mechanizm jak to działa od strony złodzieja. Przy okazji uczulają ludzi na co mają zwracać szczególną uwagę.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Urok Wielkich Otwarć :D. Pracownicy niezorientowani, muszą wydawać resztę z własnych portfeli, nie mają pieczątek do podbijania gwarancji. Nie było jeszcze różnych rzeczy z gazetki, podobno mają dojechać później. Żadnych super promocji z okazji otwarcia to nie ma ;) jest konkurs, który odbywa się tylko dzisiaj, trzeba napisać: "dlaczego kupuję w Neonet" :D, ale mi się nie chciało takich głupot wymyślać. Ogólnie byłam trochę rozczarowana, bo jakkolwiek wiedziałam, że ten budynek po Ewie duży nie jest, to myślałam że wybór będzie trochę większy... Chodzi mi o takie drobne sprzęty elektroniczne - chciałam kupić myszkę bezprzewodową, ale nic z tego, bo w całym sklepie była tylko jedna myszka, i to na kabel, dodawana za darmo do torby na laptopa :P. Jeżeli tak zostanie, to nie będę miała w Neonecie czego szukać, pralki ani lodówki w planach nie mam ;)
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dzięki za taką relację na gorąco. :wink:
Wygląda na to, że się nie postarali, w ogóle nie mam pojęcia jak tam z cenami bo gazetka do mnie nie dotarła. Widać oszczędzali również na reklamie, a nie tylko na organizacji.
mirek
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ceny tez nie rewelacyjne jak na market. Neonet jest też w Rumi, a tam serwis gwarancyjny katastrofa, chyba gorszy nawet od makro.
Mirek
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

W sumie to jest wielki niewypał z tym sklepem.
NomenOmen
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ale przynajmniej budynek tak nie straszy ;-)
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A w jakich godzinach ten sklep otwarty?
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

a tu prosze koło NEONETU będzie ŻABKA :)
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

A czy ktoś chodzi w ogóle do tego Neonetu? Tak szczerze mówiąc to ja jeszcze nie byłam i jakoś mnie nie ciągnie.. :) Ciekawe czy długo utrzyma się w Redzie tego typu sklep..
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

może Żabka przyciągnie klientów albo odwrotnie ?:)
ODPOWIEDZ