Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Płatny parking przy Polo ?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ja też tak słyszałam. Powiem szczerze, że jakoś mi umknął wątek o tej akcji, ale dajcie znać kiedy będzie następny raz, bo trochę maskotek mam. Ciuchy, które stały się nagle na mnie za małe to raczej dla dorosłych.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ale może przenieśmy się do określonego do tego wątku, żeby nie robić zamieszania
Asia1984
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Drodzy Państwo ja robię zakupy w Polo już długo bo wracając z pracy i jadąc do pracy pasuje mi ten sklep ale odnośnie niektórych wypowiedzi Państwa to powiem że czy znajoma Kierowniczki sklepu czy też nie to nie powinno się załatwiać spraw podwładnego na środku parkingu a na dodatek go zwalniać za to że może człowiek poczuł się pokrzywdzony i troszeczkę podniósł głos. Ja trochę mam doświadczenia w tych sprawach bo Sama Jestem Kierowniczką i szkoda Mi tego Pana i dalej będę utrzymywać Moje słowa jak się ma płacić za coś to trzeba płacić, a już nie Jestem pierwszej młodości ale powiem jedno że zaczynają dzieci bez doświadczenia rządzić starszymi ale to już jest takie życie pozdrawiam Państwo serdecznie
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A czy to prawda z tym zwolnieniem,czy domniemanie?
Asia1984
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak to prawda z tym zwolnieniem bo Pytałam się dzisiaj Pana Parkingowego który pozostał sam bez zmiennika, i zauważyłam dzisiaj ogłoszenie że Polo szuka Parkingowego do pracy, tylko po co żeby znowu zwalniać przez kaprysy Pani Kierownik tego sklepu?
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jeśli to prawda, to jest to przykład typowo polskich zachowań-kumoterstwo i nepotyzm-niestety.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Jeszcze a propos zbiórki ostatni post zeby nie robic OT.

Te 7 worków zebraliśmy wśród znajomych w 95%, reszta (1 osoba to ciuchy z forum, od Zigiego bodajże, za co juz dziekowalismy i dziekujemy jeszcze raz).

Umkneło nie umkneło, czekamy na wiekszy odzwe podczas kolejnej akcji, bo jak narazie widze, ze pozar stodoły na gdanskiej i scigacz na łąkowej bardzije was interesują niż biedne dzieci z Redy ;)

Ale koniec off topic, wracajcie do rozkmin na temat parkingowego :)
ODPOWIEDZ