Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Piraci drogowi i organizacja ruchu w Redzie

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Przejdz dziś Lipową lub Brzozową gdzie nie ma poboczy ani chodnika a będziesz wiedział co ludzie sądzą o szybko jezdzących. A są to ludzie przewaznie do 30 lat.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:Przejdz dziś Lipową lub Brzozową gdzie nie ma poboczy ani chodnika a będziesz wiedział co ludzie sądzą o szybko jezdzących. A są to ludzie przewaznie do 30 lat.
Dzisiaj nie, nieciekawa pogoda, ale poszukam na planie (Ciechocino?) i kiedyś się wybiorę.
Co do drugiej części Twojej odpowiedzi to sporo się pomyliłeś klasyfikując mnie do tej grupy. No cóż sieć czasem sprawia takie psikusy.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

jaka sieć? O czym Ty teraz mówisz? Przeczytaj sobie swoje wcześniejsze wypowiedzi i oceń na jakim poziomie one są (ja od razu oceniłem: 14-sto latka)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie no, ale bez takich :? Oryginalne poglądy bynajmniej o niczym nie świadczą. Anonimowość internetowa faktycznie zdaje się pozwalać na wiele, ale bądźmy przynajmniej dla siebie mili.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Huherko pisze:jaka sieć? O czym Ty teraz mówisz? Przeczytaj sobie swoje wcześniejsze wypowiedzi i oceń na jakim poziomie one są (ja od razu oceniłem: 14-sto latka)
No cóż dzięki za konstruktywną opinię.Rozumiem,że to Twoja subiektywna ocena szkoda tylko, że tak mało merytoryczna.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

"konstruktywna", "subiektywna", "merytoryczna" ?? Najpierw zjechałeś usera kowalskiego i w zasadzie wysłałeś go wgłąb lasu, a teraz używasz takiego słownictwa jakbyś conajmniej profesorem był ... to jest jakaś gra? kampania wyborcza, czy co ??
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Huherko zle czytasz.Nie mi kazał chodzic lasami. Co znaczy user.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

user znaczy użytkownik (z angielskiego) tak slangowo trochę.

Sory, nicki mi się pomyliły, pomyliłem kowalskiego z mezo :P
Kwazor
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Witam !

Co do jazdy na Gniewowskiej to w przeciągu 2 tygodni były tam 2 wypadki!

Raz auto potrąciło rowerzystkę, a drugi autko z autkiem!!!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ktoś przecenił swoje umiejętności. Wypadki drogowe to kula u nogi naszej cywilizacji. Jazda rowerem na takiej drodze no cóż, to żadna przyjemność. Oby nie skończyło się trwałym kalectwem.
Pozdrawiam Ziomali
justynka
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Niestety wszędzie jezdzą jak jacyś debile bez wyobraźni.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

brak u nas leżących policjantów, tu jest dużo dzieci. Zapaleńcy niech lepiej sobie auto uszkodzą niz maja potrącic dziecko.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

HarrY pisze:brak u nas leżących policjantów, tu jest dużo dzieci. Zapaleńcy niech lepiej sobie auto uszkodzą niz maja potrącic dziecko.
Ulice są dla samochodów, a nie dla dzieci. Kiedyś nie było leżących policjantów i jakoś dawaliśmy sobie radę.
Pozdrawiam Ziomali
Sam12
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Bo rodzice pilnowali dzieci a teraz puszczają samopas, no ewentualnie jak jest pewność że ulica nie jest zatłoczona... jeszcze pamiętam jak dostawałem od mamy za to że wybiegałem na pola.... hehe to były czasy
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Rodzice niech pilnują dzieci a kierowcy przepisów i będzie ok.
ODPOWIEDZ