Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tunel w Redzie czyli najlepsza wizytówka miasta!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie no pomysł na te zapachy jest rewelacyjny. Popieram .A co do kamer nie obrazajac nikogo policjanci do czasu włamania u mnie w domu nie wiedzieli ze kamery nie monitoruja peronu cały czas niezle co
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Tak, tak szarlotka i chleb :D
A tak poważnie, to ten tunel na prawdę woła o pomstę do nieba i powinien się nim ktoś zająć. A jeśli mają z tym problem, to niech chociaż postawią przy schodach kilka kajaków żeby po deszczu można było przedostać się przez te stojące tam jeziora..
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tak kolejny dobry pomysł tylko jak dla mnie to powinien byc prom - wody wystraczy :) przewozacy ludnosc na koszt miasta oczywiscie
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dzisiaj te wszelkie obiekty pływające w tunelu przydałyby się... trochę popadało i odpływ znów nie wytrzymał... gdyby władze naszego miasta jeździłyby kolejką i miałyby wnieść lub znieść wózek/rower/etc. na peron i bosą stopą brnąć w brudnej wodzie, to podjęłyby akcje w PKP błyskawicznie, a tak chyba poczekamy :/
Ostatnio zmieniony |3 Sie 2010|, o 17:43 przez dorotka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

dorotka, tu Cie zaskoczę, kiedy ulica Leśna stawała regularnie pod wodą, przyjechał pan Molak w gumakach oraz pan Krzemiński w sandałach i oglądali sytuację z bliska, brnąc z nami w wodzie.
dorotka
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

A o tym to nie wiedziałam, mea culpa... Takie zaangażowanie władz to popieram i szczerze biję brawo! :) Mam nadzieję, że w końcu i coś z tym tunelem ruszy. Dziwi mnie to, że remont był przeprowadzany z dobry rok temu (może już i nawet 2 lata) i polegał na wymianie osłon od strony torów, a o podjeździe i poprawie stanu odpływu zapomniano...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Kasa, kasa, kasa.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Słuchajcie, może to trochę wysiłku, ale warto poczytać kilka postów wstecz. Tyle razy pisaliśmy, że ws. tunelu istnieje podział "terytorialny" pomiędzy miastem a PKP i np. osławione od wielu, wielu lat najazdy na peron to sprawa woli PKP i miasto nie ma prawa tam nic robić. I choć jestem wielkim przeciwnikiem różnych urzędniczych "nie da się", to w tym przypadku zmuszam się do zrozumienia miasta - nie mogą bo nie ich. Przyznam też, że w dzisiejszych czasach ciągle wzmagającej się kontroli państwa nad wszystkim nie dziwię się, że do działań niekonwencjonalnych, czy też z "lekkim przymknięciem oka dla dobra sprawy" nikt o zdrowych zmysłach nie chce się posuwać . Nie wiem, czy działania konwencjonalne są prowadzone, ale wszyscy widzimy co robi PKP w całym kraju więc nie miejmy złudzeń, że coś u nas zrobią.
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

No zgadza się - złudzeń mieć nie należy, niestety.
Jedyne co tak na prawdę możemy w tej sprawie, to sobie ponarzekać na okropny tunel i to się w nim dzieje po występowaniu różnych opadów atmosferycznych :?
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tu tak do końca bym się nie zgodziła bo sądzę że więcej może zdziałać oficjalne pismo z Urzędu Miasta (jak i dalsze interwencje również na "oficjalnym szczeblu") niż nasze utyskiwania. Uważam że chcieć to móc!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak zwykle każdy tylko narzeka, a na razie widziałem JEDNĄ osobę, która pochwaliła młodzież (również moich znajomych) za odmalowanie tunelu. Dodam,że pod koniec sierpnia tunel będzie ponownie odmalowany w graffiti. Narzekanie na forum nic nie da, zróbmy więc co się da i chociaż upiększmy dworzec malunkami. Pozatym ktoś dobrza zauważył, że nasz tunel zbytnio nie odbiega od tuneli w innych miastach.
Pozdro!
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Beda kolejne grafy- super tylko jedna prosba zróbcie najpierw szkice bo kilka mamy nieudanych ale jak najwiekszy POZYTYW .Jeszcze mam w pamieci akcje malowania tamtych- jaka energia i zaangazowanie młodziezy - najpierw dobrych kilka dni przygotowywali sobie sciany,a potem przy muzycce i policji malowanie arcydzieł . Powodzenia upiekszcie to miejsce i pokazcie wasz talent i przesłanie .
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1800 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:Narzekanie na forum nic nie da, zróbmy więc co się da i chociaż upiększmy dworzec malunkami.
Pewnie, ale niech te malunki będą coś przedstawiały, a nie jakieś same tagi, albo takie rzeczy, że możnaby się tego w nocy przestraszyć.

Malunkom mówię tak, ale tagom i bazgrołom - nie.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

dokładnie o to chodzi Tak dla sztuki Nie dla gryzmołow razacych oczy i wulgaryzmu
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pisałem już to kilkakrotnie - najpierw projekty do oceny przez kompetentne osoby, a dopiero potem graffiti na ścianach. Tak, by potem znowu nie było zaskoczenia. Sam pomysł super, oby realizacja też taką była.
ODPOWIEDZ