Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Płatny parking przy Polo ?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

No o tym właśnie piszę,że jak nie zmieszczę się w pół godziny,bo będę stała w dłuuugiej kolejce do kasy ,to się będę stresować,że muszę zapłacić 5 zeta,nie nie to nie dla mnie,dziękuję...;))
icc2009
Bywalec
203 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A tak swoją droga ciekawe, kiedy nasi Włodarze wpadną na pomysł „stref płatnego parkowania w mieście”?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

zgadzam się z przedmówczyniami/cami. Jako, że kolejki w Polo są czesto spore, a potem obowiązkowo zachodzę do kiosku (prasa w Polo to jakiś stragan, z tygodnikami ze stycznia jeszcze), dodajmy do tego aptekę i kolejne odstanie swego i co?
i po zrobieniu zakupów powiedzą mi, że mam zapłacić jeszcze za parking? bo dyrekcja oszczędza na etatach i brakuje kasjerek?

Paranoja
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Te kolejki nie są aż takie dłuuugie, jeśli jest więcej osób i tak zaraz dzwonią po kolejną kasjerkę
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

icc2009 pisze:A tak swoją droga ciekawe, kiedy nasi Włodarze wpadną na pomysł „stref płatnego parkowania w mieście”?
Nawet o tym głośno nie myśl i nie krakaj,bo wszyscy dostaniemy wtedy po d......e.Przecież większość parkingów na moim osiedlu jest przy ulicach,straszny koszmar i wizja godna horroru!
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Płatny parking pod polo jest trochę bezsensu, zwłaszcza, że aż za 5zł.

Odwiedzam polo bardzo często i największe kolejni zaobserwowałem w sobotę około południa oraz w piątek po południu. W Niedzielę tylko przez pierwsze 20 minut po przedpołudniowych Mszach Świętych.

Parking, z tego co wiem, zapełnia się w całości tylko w niedzielę przed południem (ludzie jadący samochodem do kościoła). Myślę, że nawet w piątki czy soboty parking by się nie zapełnił. I teraz pewnie będzie stał pusty, no ale zobaczymy.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Niedługo to będziemy płacić za same wejście na teren Polo :P
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

icc2009 pisze:A tak swoją droga ciekawe, kiedy nasi Włodarze wpadną na pomysł „stref płatnego parkowania w mieście”?
Aby mogły być strefy płatnego parkowania, najpierw musiałyby być ... strefy parkowania ;-)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nie podsuwajcie urzędnikom takich pomysłów.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ay powstały te strefy, trzeba mieć gdzie zaparkować w mieście. Włodarze powinni pomyśleć o nowych miejscach parkingowych i zwrócić uwagę na developerów, którzy budując bloki nie myślą o miejscach parkingowych - przyjmując często za normę jedno miejsce na 3 rodziny :P to jest chore...:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Wszyscy jeździcie na zakupy samochodami do Biedronki, Lidla czy Polo. Ja mam samochód, ale chodze po prostu piechotą i nie mam problemu. Nie wiem z jakiego rejonu Redy jesteście, ale ze Spokojnej czy Łąkowej do kościoła czy Polo jechac samochodem to trochę przesada. A na większe zakupy do noszenia ciężarów mam męża :)
No chyba, że są to naprawdę zakupy na cały tydź czy dwa to wtedy czasem podjerzdzamy samochodem
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ja jeżdżę po Redzie rowerem( takim przystosowanym do zakupów) i również 'granice' dla mnie nie istniejeją.
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ja jeżdżę po Redzie rowerem( takim przystosowanym do zakupów) i również 'granice' dla mnie nie istniejeją.
Do czasu kiedy przebijesz dętkę:D
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Dla mnie wprowadzenie opłat przy Polo, to kolejny objaw ciasnych umysłów i typowo polskiej głupiej zawziętości. Najłatwiej naprawić sprawę wprowadzając opłaty, albo stawiając zakazy. A to, że rzeczywiście brakuje miejsc do parkowania, to wszyscy mają w d... Ja najczęściej parkuję przy Polo jak idę z dziećmi do lekarza, bo pod przychodnią wszystko zajęte. Nie będę z chorym dzieckiem piechotą szła albo rowerem jechać. Jasne - 5 zł nie majątek, ale to mnie wkurza po prostu. Na tym, że samochodami coraz więcej ludzi jeździ, to wszyscy zarabiają, bo i podatki i paliwo i handel samochodami no i wszystkimi akcesoriami do samochodów - to ogromny rynek jest. Ale, żeby zmotoryzowanym ułatwić trochę i o parkingach pomyśleć, to już nie. No chyba że też można zarobić i płatne wprowadzić - a co tam i tak zapłącą, to złupić ich jeszcze i za to :(
Ostatnio zmieniony |4 Maj 2011|, o 09:15 przez magdaeska, łącznie zmieniany 1 raz.
bomba
Bywalec
173 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Brak miejsc parkingowych to faktycznie problem,ale patrząc z innej strony,to utrzymanie parkingu kosztuje-naprawy chociażby nawierzchni.Przecież nie oburzasz sie np,gdy przy jakimś sklepiku jest zatoczka i napis :tylko dla klientów sklepu,albo w Rewie,tylko prywatne- na prywatnym terenie i każdy chce opłatę.Teren Polo jest prywatny i chcą opłatę za parkowanie,kiedy korzystasz nie w celu zakupów.
ODPOWIEDZ