Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bankomaty w Redzie - gdzie są, a gdzie ich nie ma...

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dzieju, nie denerwuj sie Alfista tak ma, On chyba nie chciał nikogo obrażać. On ma takie poglądy.

Alfista znów wszedłes na temat zasad funkcjonowania państwa. Ponieważ już to omawialismy przy okazji pasów w samochodzie, i ponieważ Admin czuwa, a także trochę dlatego, że już mi sie trochę nie chce , nie podejmuję dyskusji... :)
Bibi
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Bankomaty . I jak zwyklre mamona, bo to , ona.
Czytając wypowiedzi forumowiczów, naprawdę gorąco. Poglądy inne , ale w społeczności żyjemy razem. Więc polityka banków jest taka , są raporty, statystyki , które dyktują takie zapotrzebowanie a nie inne. Inni też chcą zarobić . ot cała polityka.
Ale odniosłam wrażenie , że nowo zlogowany forumowicz to samorządowiec?
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Też mam takie wrażenie stąd obruszenie z powodu kilku słów prawdy o utrzymywaniu na garnuszku podatników. Niestety tak to jest ułożone jedni ograbiają innych w myśl sprawiedliwości tzw. społecznej czyli nie takiej normalnej sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Alfista - czy Tobie przypadkiem nie śnią się po nocach tajemnicze sieci nieformalnych układów i powiązań, oligarchia itp? A może jednak istnieją ludzie, którzy działają w samorządach itd. nie dla dla mamony? Czy jesteś w stanie dopuścić do siebie taka myśl? Nie popadajmy w paranoję.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

adam pisze:Alfista - czy Tobie przypadkiem nie śnią się po nocach tajemnicze sieci nieformalnych układów i powiązań, oligarchia itp? A może jednak istnieją ludzie, którzy działają w samorządach itd. nie dla dla mamony? Czy jesteś w stanie dopuścić do siebie taka myśl? Nie popadajmy w paranoję.
Takie sny to mogą mieć zwolennicy PiS.
Każdy urzędnik to co robi jak każdy człowiek robi dla pieniędzy. Tylko ,że urzędnicza praca nie generuje zysków . Dlaczego np. strajkują lekarze czy pielęgniarki , a nie urzędnicy z NFZ bo są nie potrzebni i mają tego pełną świadomość. Platforma ma coś z tym zrobić, ma powstać 6 ubezpieczalni to może sprawa się ruszy. Chociaż pewnie zechcą uwłaszczyć kolesi.
Ostatnio skarbówka zajodłowała no ale to jest ramię rabujące obywateli i tutaj rząd zadbał żeby sprawę uciszyć jakimiś podwyżkami pensji.
Widziałem kilka posiedzeń tych samorządowców sprawiają wrażenie jakby nie wiedzieli o co chodzi. Dużo spraw jest dowodzonych przez centrum czy województwo, ale takie finansowanie biblioteki miejskiej czy Mosir-u leży już w gestii samorządu.
Dlaczego mam np. finansować Mosir jeżeli nie korzystam z żadnych rozrywek tego typu, a np. wypożyczam książki w bibliotece i mógłbym za to płacić itd.
A ktoś w ogóle z tego nie korzysta ,a musi to współfinansować.
Ludziom się wydaje ,że festyn na stadionie jest za darmo, a to niestety nieprawda, wszyscy są wrzucani do jednego wora uśredniani ,ale ludzie nie są równi, a to rządzący różnego szczebla starają nam się wmówić.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Tak, bankomat to ostatnio duży problem. W sumie problem od kiedy bank PKO przenósł się ( niby tymczasowo) na ul. Jana Pawła i narazie nie słychać żeby mieli coś budować na starym miejscu choć już mówili o tym w zeszłym roku. Bank na Jana Pawła jest w ogóle niefunkcjonalny. Otwarty w takich godzinach, że jak ktoś chodzi do pracy to nie ma szans, żeby sie tam dostać. No chyba, że raz w tyg rano. Wszystko oczywiscie zalezy od której do której ktoś pracuje, komuś może to pasuje a komuś nie. Chodzi o weekendy. Kiedyś można było sobie za pomocą karty wchodzić o której się chce i w weekend był dostęp do banomatu. Teraz go nie ma i jedynym bankomatem jest ten przy "Żabce" a on ma to do siebie , że za każdym razem gdy zaczyna się weekend nagle jest nieczynny. Wtedy oczywiście w sobote już nikt nie przyjedzie aby go napełnić czy naprawić. I cały weekend jesteśmy bez kasy.
A bez karty można wypłacać tylko na Jana Pawła, bo tylko tam sa kasy.
Miałam ostatnio przygodę z kartą i do tej pory nie mogę korzystać z bankomatu więc jestem chyba najbardziej na czasie jesli chodzi o wqrzanie sie na bankomaty. Ale to opowiem później.

Podsumowując sądzę, że najlepiej mają użytkownicy konta w Millenium, bo im bankomat psuje się napewno rzadziej. choć konto jest droższe :)
dzieju
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witam Panie Adamie
Temat rzeczywiście trochę nerwowy ,tym bardziej ,że jak sam zauważyłeś był poruszany . Może jednak tym razem ktoś się odważy i powie ...władze miasta wiedzą o problemie i mają to gdzieś .... albo ....bank wie o skargach mieszkańców i odpowiada żeby się wypchali....... Wszystko będzie jasne. Poznamy na co stać nasze władze, albo jak bank dba o klienta.
Nie możemy porównywać sie do miast gdzie jest jeszcze gorzej , a co rzeczywiście zakrawa na kpinę .
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Podsumowując sądzę, że najlepiej mają użytkownicy konta w Millenium, bo im bankomat psuje się napewno rzadziej. choć konto jest droższe Smile

Nie wiem czy lepiej czy gorzej, ale w jedną sobotę grzałem do W-wa no i tam był sprawny czy też napełniony.
Od tej pory staram się zadbać żeby nigdy nie zostawać z jedną stówką w kieszeni :D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

ja nie nosze przy sobie wiekszej kasy. Wole nie kusić złodzieja. Nikt mi nie zabroni wypłacać codziennie pieniądze. Powinnam miec do tego prawo. Ale tez sie przekonalam ze jednak bede musiala te pieniądze nosić.
Do licha.. od czego jest bankomat?!!
moja karta ostatnio stracila ważność. Powiem szczerze ze nie zauwazyłam, bo zawsze przysyłali wczesniej z banku karte
poszłam do banku i ona mi powiedziala ze moja nowa karta była wysłana do mnie miesiąc temu. Nie czuła się apsolutnie winna. Zresztą była po urlopie czego nie omieszkała mi powiedziec i jej szybkość pracy i reakcji była porażająca. Zasugerowała, że to ta straszna poczta ( na to tez mozna nieźle ponarzekać ) i że jedyne co może zrobic to zablokowac karte a jak przysla mi nowy pin ( czyli za dwa tyg :( ) to sobie moge odebrac. Przez ten czas pieniadze moge wyplacac tylko u nich w kasie bo w tym koło Żabki można tylko na karte. powiedziałam ze ciężko jest do nich sie dostać jak pracuję, a ona mi na to, że to już nie ich sprawa i że będę musiała sobie poprostu wypłacać większą kwote na raz.
Pomyślałam sobie wtedy, że jesli mają z tym problem niech wysyłają takie dane poleconym, a nie zwalaja na poczte. pin tez nie wiadomo czy do mnie dotrze bo tez jest wysłany zwykłą pocztą. Przeciez to są poufne informacje.
Najlepesze było to, ze dwie babki stojace za mną w kolejce przyszły z tym samym problemem więc to musiło być na większą skale
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja niestety albo i stety nie mam konta w żadnym z redzkich banków i pieniądze muszę wybierać w jednym z ościennych miast.Każdorazowo muszę też wypłacać większą kwotę,bo nie zawsze mam po drodze do bankomatu.Dlatego tak bardzo jestem za bankomatem Euronetu w Redzie,bo o swoim Pekao SA ,to nawet nie marzę.
dzieju
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mam nadzieję ,że czyta to forum ktoś kto udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości jakie tu napisano . Oczywiście osoby bezpośrednio związane z wymienionymi tutaj instytucjami !!!!!!! . :!: :!: :?: :?:
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Alfista pisze: Takie sny to mogą mieć zwolennicy PiS.
Alfista - bez urazy. Z twoich wypowiedzi raczej nie wynika, że jesteś ich zwolennikiem (czy raczej zwolennikiem ich pomysłu na państwo). "Układy i oligarchia" to raczej symbol pewnego sposobu postrzegania otaczającej nas rzeczywistości, z którym mi osobiście trudno się zgodzić. Niestety życie to nie jest bajka i w związku z tym z niektórymi Twoimi wypowiedziami jestem w stanie się zgodzić (bo niestety masz rację).
Marcin
Prawie Lider
522 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Swego czasu była na forum (innym - chyba Semekowskim) akcja pytania i zapraszania firm obsługujących np bankomaty sieci Euronet. Ja tez wysłałem zapytania o możliwosc instalacji takich urządzeń ale odpowiedzi były jednoznaczne - nikt nie ma tego w planach (wtedy chodziło o osiedle Przy Młynie - bo tam rzeczywiscie brakuje bankomatu)

Ale może warto ponowić akcję wysyłania maili i pytania...
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Żeby nie było za dobrze to poinformuję, że bankomat PKOBP SA na ul.Mickiewicza jest obecnie zepsuty, mimo podjętej próby nie udało się go dzisiaj naprawić, następne podejście w poniedziałek (informacje otrzymane w agencji PKO). :( Po kasę trzeba skoczyć do sąsiedniego miasta.
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

30 kwietnia tez byl zepsuty :?
ODPOWIEDZ