Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Akcja zima!

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Romek pisze: Gdyby naród nie śmiecił to byłoby czysto :)

Czas chyba założyc watek pt. "Akcja wiosna", aby było gdzie ponarzekać, że "miasto" nie sprząta :)
Ano właśnie, grunt to ponarzekać :lol: Jak się człowiek ponarzeka, to mu lepiej. I nic to, że narzekanie nie zawsze jest trafione i logiczne, nic to. Po jednym ciepłym dniu już chcesz ogłaszać akcję wiosna i najlepiej, żeby w 1 dzień posprzątali po zimie całe miasto, bo jak nie to ....... będzie narzekanie ! Zima jest jeszcze i tyle. Nie chcę, ale bardzo możliwe, że jeszcze kilka razy uderzy. Kilka razy będzie jeszcze walka ze ślizgawicą, więc sprzątanie nie ma sensu.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

teren śmietnika koło Lidla to nie jest temat 1 dnia po odwilży, poruszany był już o wiele wcześniej http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=1&t=1445 korespondencja z UM pochodzi z zeszłego roku, zdjęcia były pokazane w TVPGdańsk w zeszłym roku, tak więc nie narzekam od tak sobie, to nie są obrzeża miasta tylko teren 50m od dworca głównego jak dla mnie to "wiocha" taka wizytówka miasta (nie twierdzę,że na obrzeżach można dopuścić do takiego bałaganu)
Wątek Akcja wiosna istnieje pod tytułem "wiosenne porządki"
ARKA TO MY FANATYCY !!!
ODPOWIEDZ